Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a Bts mai...

Mi a véleményetek a Bts mai zenéiről?

Figyelt kérdés

Anno majdnem 3 évig szerettem a Bts-t, de már legalább 2 éve, hogy tudomást sem veszek róluk. Sokat nőttem és változtam, ez tény, de biztos vagyok benne, hogy a Bts zenéje is változott. Régen nagyon ideges voltam ettől, de mostmár halál nyugodtan megkérdezem, Szerintetek is?

Ha új zenét, albumot kiadnak, azt nyilván meglesem, puszta kiváncsiságból. Most is megnéztem a comeback (?) új mv (?) dinamit (?) előzetesét és bocsánat, hogy ezzel a szóval kell élnem, de szinte ugyanolyan undorító eddig, mint a Boy with luv volt. Talán annál a zenénél adtam fel, és hagytam abba a reménykedést, hogy valaha még csinálnak majd olyan zenét, ami tetszik.

Ami kifejezetten tetszett/ tetszik, az....kb. minden zenéjük, ami 2017 második fele előtt készült. Utána is tetszett pár számuk albumokról, de ilyen title trackek (asszem ez a nevük) nagyon nem. Az nem tudom minek számít, de az utolsó zenéjük, ami tetszett, az a Black swan volt.

Szóval más szerint is elkezdtek egy ilyen tucat irányba menni? Van még valaki, aki ezért nem rajong értük többé? Kezdik elveszíteni az egyéniségüket, vagyis már régen elvesztették, én úgy érzem.

Elgagyisodtak. Azokká a tucat pop nyállá váltak, akikkel collaborálnak. Semmivel sem mutatnak fel többet náluk. Régen érdekesebbek és értékesebbek voltak. Kár értük.



2020. aug. 20. 16:51
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
64%
A kpop eleve nem a zenéről szól, hanem a tagoktól es a fanservicerol, amire kötelezve vannak. Bar mivel nyilván sok a meleg/biszex idol, így nem is eshet nehezukre. Nem mindegy milyen zenét adnak ki? Bármilyen elektronikus klise katymasz jo lesz. Az elvakult rajongok úgyis rajonganak értük tovább.
2020. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
2020. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
59%
11 ez sajnos igaz... még az a csapat amelyik a zenéről is szól pár év múlva már nem arról fog szólni... kb a 2015-ben debütáló csapatok most érték el ezt a szintet is... de már tavaly is lehetett sejteni hogy előbb utóbb ez lesz...
2020. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
35%
Most megnéztem az új klipjük előzetesét, ha mar így szoba került, hat botrány...😂 őszintén ilyenkor nagyon ciki visszagondolni, hogy egy par eve meg mennyire kpop függő voltam es másféle férfit meg sem láttam rajtuk kívül... így utólag szégyellem magam :D a mai rajongó lányoknak üzenem, hogy me aggódjanak, el fog múlni😂
2020. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
73%

Oké oké, tegnap is itt voltam de úgy gondoltam nem jövök észt osztani de most már úgy látom muszáj felszólalnom.


<<<<Izlések és pofonok>>>>

2018 naaagyon eleje óta vagyok rajongónak nevezhető,but still az összes számukat imádom és úgy gondolom a mai napig egész jó kis nótákat dobnak ki.Abban,hogy elgagyisodtak nem fogok igazat adni, mert nem úgy van.Látod?Te is változtál, és ők is.Nem kell minden sz*rnak elhordani őket csak mert neked nem tetszik, és ha másnak igen? kérlek..majdnem 200 milliós rajongó táboruk van de lehet keveset mondok..:D szóval get over it és sétálj akkor tovább ha nem érdekel már a munkásságuk.

Meg nem tudom miért PONT a srácokat kell előszedni és ócsárolni MinDig konkrétan,like miért baj az ha kollaborálnak?hadd nyissanak már a világ felé úristen.. nemzetközileg elismert banda, nyilván mindenki akar velük együttműködni a hírnevért és fordítva is igy van, ezért nem kell őket lesz*rozni,ez csak biznisz és minden másik sztár ugyanezt csinálja lol

A Bwl pedig tényleg elég feminin volt,de nem undorító és a Dynamite sem az,angol szám hát angol, legalább megpróbáltak valami mást hozni,ha már ezt az olyanok mint te nem is tartják egyedinek.


Ha meg már az is felkerült hogy HáT HoGy a FenÉbe iS TuDuNk Mi IlYeN EmBeReKeT SzErEtNi éS ElőBb UtóBb KiNöVüK

Hidd el,hogy nagyon kevés rajongó lesz aki ott fogja hagyni őket,a banda hét évre írta alá a szerződést és azalatt ha még el is hagyja pár okostojás a fandomot, ugyanúgy mindig lesznek újak (hisz naponta vannak új rajongók ha úgy vesszük) szóval a BTS sosem fog kifogyni a rajongókból és nem is fog becsődölni,sőt még “lejárni” sem max akkor ha disband lesz 27-ben de még utánna is simán fenn marad a nevük,i guess.


Még letisztáznám ezt a Jungkookos tetkós ügyet,meg azt hogy “belehazudnak a rajongók képébe”

Igen, hazudnak.A BTS nagyon sokat hazudik, hazudnak arról hogy jól vannak, hazudnak arról hogy normálisan esznek, hogy velük minden rendben, hogy semmi lelki problémájuk nincs csak a boldogság aztán elég megnézni egy Bring The Soult vagy az eddigi filmjeiket és máris rá jössz hogy valójában rohadtul semmi sincs rendben és nem éri meg őket sz*rozni meg gagyizni, mert egyszer ők voltak azok az emberek akik boldoggá tették a mindennapjaidat,ugye igazam van? Rohadt sokat tettek azért,hogy ott legyenek ahol most.Jött a hírnév és ezzel együtt a sok utálkozás is, egyre több lett a rajongó (azon belül a toxikus tipik tinilányok,sasaengek halma,a botrány,a magánéletben való turkálás) más már régen a sarokban sírva feladta volna, sőt reális példának néhány idol pont ezek miatt lett öngyilkos.Oké hogy nem szereted már őket,de legalább ne állj már le gagyizni őket mert oké hogy őket ez a tipik “sz*r a zenétek” megjegyzés már régen nem érdekli,de azokat akik tényleg szeretik őket (mondom tényleg, és itt nem holmi divat rajongókról beszélek) megsérted,pretty well.

És igen, ugyanúgy hazudnak a randizásról,a szerelemről is mint ezekről.Az a nő pedig nem!!! jungkook barátnője volt(gondolom itt most arról a szőke nőcskéről van szó a tetkó szalonban akit Jk átkarolt)

Az a nő Jungkook tetkóit csinálta és csak barátok!!! ismétlem csak barátok!!!

Plusz én már több pletykát is olvastam a nő szexuálitásáról,egyesek szerint leszbikus, mások azt mondják már volt barátja mikor Jungkook átölelte de csak ilyen haveri alapon.Gondolom akinek van fiú haverja,azt át szokta ölelni/hozzá érni de ez még nem azt jelenti hogy járnak vagy valami, már ez is nevetséges hogy néhány rajongó mennyire túl gondolja a dolgokat

Ééés olyat is mondtak nekem, hogy miután volt ez a botrány Jungkook a sz*rban hagyta a szöszit magyarán és össze vesztek🤷🏻‍♀️

Szerintem sem a Bighit,sem a fiúk nem készülnek kiadni infókat a szerelmi életükről, mondjuk meg is értem hogy félnek a delulu,butácska fanoktól akik még el is hiszik hogy bármikor is felfigyelne rájuk bármelyik tag szóval ezeken felesleges törni bárkinek is a fejét.Én csak kívánom nekik hogy boldogak legyenek, mert megérdemlik, that's all.


Basically,igy a végére még tisztáznám azt hogy akárki akármit mond,a BTS még mindig többet mutatott fel mint bármelyik banda az egész kpop industryban.

Tényleg..tök értelmetlen,ratyi szerelmes számok léteznek,nem mondom a dallam az jó de a szöveg csak össze csapott és semmit nem mond.Tökéletes példa erre a Blacpink,Exo,Got7 és sorolhatnám fel még.(még mielőtt nekem esnétek néhányan,nem a banda szar hanem a zene szövegeik)

A BTS már egy jó pár éve körbe vett egy igenis fontos témát az emberiségre nézve, mint a Love Yourself (szeresd magad),a lélek térképét, hogyan találd fel úgyis magad ha semmi álmod sincs és ilyen elég fontos dolgok a mindennapi életben,az MVk pedig teóriákból állnak amik eskü megmozgatják az agyad szóval ez is egy előny.Adományozni is szoktak és nem azt mondom hogy tökéletes istenek meg mittomén de legalább nagy a szívük és őszintén szeretik a normális!!! rajongókat.

Jungkook még bocsánatot is kér amiatt ha elkezdi élni az életét és a rajongók támadják,pedig nem kellene.

Félre értés mégegyszer mondom ne essék, nem pontoztam le a többi bandát sem de be kell látnunk hogy a BTS az egyetlen olyan banda az egész történelemben,akik közre fogtak egy ilyen komoly témát és szépen bele tudták illeszteni a dalokba,videó klippekbe és akár még ilyen műsorokba is.


Most jöhetnek a lepontozások, még a halál farkára is elküldhettek de a véleményem az változni nem fog, és ugyanúgy még több száz millió ember van az oldalamon aki ugyanezt gondolja,meg hát ami igaz az igaz :D

Te pedig kedves kérdező, mégegyszer mondom csak lépj túl rajtuk ahelyett hogy ilyen sértő dolgokat irsz ki róluk és kapod a kritikát rá,jobban jársz^^

2020. aug. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
57%

Utolso nem pontozlak le mert normalisan meg tudtad fogalmazni magad! Ugy gondolom ez sokkal többet ér még ha nem is értek veled egyet mármint abban igazad van hogy ezt a szeresd ön magad témát én sem lattam másoktól... de van egy két dolog amiben tévedsz!

200 millió rajongó? Hol? 😂😅 ez nem kis túlzás volt hallod e

Az instan szépen lehet látni mennyi is az aktuális rajongó! 28,5 millió

És az eladásokból lehet látni mennyi a fizető rajongó... ha jol emlékszem alig 5-6 millió... szoval közel sem 200... nem tom ezt honnéd vetted de nagyon nagy butaság!

Másodszor! A barátnő

Nos ebben is nagyot tévedsz!

Del Koreában nincs az! Ki hangsúlyozom! Nincs az! Hogy egy férfi és egy no olelkeznek pusztán baráti alapon!!!! Tényleg nincs! Lehetnek akármilyen jó barátok! Nem fognak olelkezni! Mert az egész kultúra ott teljesen más valamint ő egy idol is szóval nem fogja a jó hírét kockáztatni egy baráti olelesert! A csaj valószínűleg nem leszbikus csak vagy ilyen a stílusa vagy pedig inkognitó-ban volt... de tényleg teljesen más ott a társadalmi szokások! Nincsenek olyan szoros női férfi barátságok (ahogy itt sem igazán) de ott még inkabb nincs!

Utoljara meg nem a bts hazudott hanem a bighit ez ügyben... és azert is tartom szánalmasnak és undorítónak mert inkabb akkor ne szóljanak semmit mint inkabb egy ilyen piti hazugságot mondani amiről mindneki tudja hogy az! Mert jol tudjak hogy milyen a koreai kultúra a koreai fanok...

2020. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
67%

Én többnyire sajnos egyet kell, hogy értsek veled. Az utolsó comeback amikor még úgy tényleg staneltem őket, az a "Love yourself: Answer" volt.

Útána alig vártam már, hogy kijőjjön a "Boy with luv" ami egy elég nagy csalódás volt számomra. A Dynamite is ilyen fülbemászó, értelmetlen zene lett.

Senkit sem ítélek el, ha még mindig a BTS nagy rajongója, ez csak az én véleményem. Mindenki olyan zenét hallgason amilyet szeret!

2020. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
66%

Csak ennyit fűznék hozzá, akik szerint eladták magukat, vagy éppen túl amerikaisak, megváltoztak stb:

I know what I am

I know what I want

I never gon' change

I never gon' trade

(Trade off/Traitor!)

.

.

.

내 속안엔 몇 십 몇 백명의 내가 있어

오늘 또 다른 날 맞이해

어차피 전부 다 나이기에

고민보다는 걍 달리네

2020. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
89%
Meghallgattam az új számukat és nem tudom mit gondoljak. Én nem vagyok régi fan, talán 4-5 hónapja kezdtem el hallgatni ezt a műfajt. Konkrétan az egész dal főszereplője Jungkook. Ami a legjobban kiakasztott, hogy Jimin igazi hangja még csak nem is halkatszódik! Szarrá van retusásalva a hangjuk. Az angol dalszövegről ne is beszéljünk. De ezzel vegyes érzelmeim vannak. Örülök hogy megértem őket, viszont eoszomorít hogy ez már nem kpop. A klip ritka gagyin néz ki. Őszintén az egész dal olyan mintha odaállították volna a srácokat hogy makogjanak össze valamit mert az így is úgy óriási eladásokat fog generálni. Összecsapott munka az egész. Ezt biztos hogy nem ők írták mert ilyet nem tudnak kiadni a kezükből. A dalszöveg is semmitmondó. Én szeretem a srácokat és nem akarom (ahogy az előző írta) hogy 2 part közé szorítkozzanak. Ezt nem hallgatják a nyugatiak se mert azoknak ott van Billie, Ariana Grande stb. De kpop stanek sem fogják hallgatni mert ebből kiveszett az a különlegesség amk miatt megszerettük a kpopot. Aki szereti az viszont hallgassa, én nem vagyok semmi jó elrontója! Most ezért biztos h jól leszavaztok
2020. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
86%
19-es vagyok. Attól még armynak vallom magam és a régebbi zenéjüket is hallgatni fogom
2020. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!