Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a Bts mai...

Mi a véleményetek a Bts mai zenéiről?

Figyelt kérdés

Anno majdnem 3 évig szerettem a Bts-t, de már legalább 2 éve, hogy tudomást sem veszek róluk. Sokat nőttem és változtam, ez tény, de biztos vagyok benne, hogy a Bts zenéje is változott. Régen nagyon ideges voltam ettől, de mostmár halál nyugodtan megkérdezem, Szerintetek is?

Ha új zenét, albumot kiadnak, azt nyilván meglesem, puszta kiváncsiságból. Most is megnéztem a comeback (?) új mv (?) dinamit (?) előzetesét és bocsánat, hogy ezzel a szóval kell élnem, de szinte ugyanolyan undorító eddig, mint a Boy with luv volt. Talán annál a zenénél adtam fel, és hagytam abba a reménykedést, hogy valaha még csinálnak majd olyan zenét, ami tetszik.

Ami kifejezetten tetszett/ tetszik, az....kb. minden zenéjük, ami 2017 második fele előtt készült. Utána is tetszett pár számuk albumokról, de ilyen title trackek (asszem ez a nevük) nagyon nem. Az nem tudom minek számít, de az utolsó zenéjük, ami tetszett, az a Black swan volt.

Szóval más szerint is elkezdtek egy ilyen tucat irányba menni? Van még valaki, aki ezért nem rajong értük többé? Kezdik elveszíteni az egyéniségüket, vagyis már régen elvesztették, én úgy érzem.

Elgagyisodtak. Azokká a tucat pop nyállá váltak, akikkel collaborálnak. Semmivel sem mutatnak fel többet náluk. Régen érdekesebbek és értékesebbek voltak. Kár értük.



2020. aug. 20. 16:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
62%
Elég fent vagy akadva a témán. Ha már nem szereted őket minek foglalkozol velük?
2020. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fent akadva, csak ahogy mondtam, kár értük. Mondjuk lehet igazad van, de attól még, hogy már nem szeretem őket, bánthat a dolog. Régen nem találtam senkit, akinek hasonló volt a véleménye, de most, hogy eltelt vagy 2 év, egyszerűen kiváncsi vagyok, hogy ki mit gondol.

Meg hát, rohadtul nincs jobb dolgom ebben a pillanatban és eszembe jutott ez a kérdés, úgyhogy feltettem.

2020. aug. 20. 17:01
 3/40 anonim ***** válasza:
67%

Masszív lepontozásra számítok. De nem vagy egyedül.

A régi időkben, mielőtt ilyen híresek lettek volna, sokkal különlegesebbek voltak, mind egyéniséget, mint zenét nézve. Kezdem úgy érezni, hogy nagyon szeretnének beilleszkedni zeneileg az USA piacára, közben pedig elvesztik az egyedi hangzást. Meg engem az autotune túlzott használata tud még idegesíteni, nem értem miért jó nekik..

Nem azt mondom, hogy kezdenek kiégni, de szerintem jót tenne nekik, ha pihennének végre kicsit, úgy egy évet, és újult erővel térnének vissza. Hátha akkor pihentebbek lennének és felszabadultabbak. És hátha akkor különlegesebb zenék kerülnének ki.

2020. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
65%

3-as egyrészt igazad van egyet kivéve... a producer és író csinálja a zenét nem pedig ők... és igen vannak esetek amikor besegítenek de az besegítés...

és kérdező teljesen egyet tudok érteni veled! már régóta ugyan azt a számot dobják a piacra! ahogy a black pink is... és kb minden egyes kpop csapat... 1-2-őt kivéve de a kivétel is kezd át menni a tucat gyártott sz.-arba...

és pl most nagyon sok lány csapat megy át qurvába... akiknek a fő conceptjük az "ártatlan+girl crash" volt... azaz nem volt intim test rész mutogatás... de hát haladni kell a tömeg gyárott igénnyel...


és még annyit hogy ha a bts/bighit az amacsi piacra akar bekerülni akkor készüljön fel arra hogy a bts becsődöl... nem hiába lettek sikeresek pont azért mert koreai-keleti zenét stilust csináltak... ha nyugati pop zenét akarnak csinálni akkor lehúzhatják a rolót... mert ott a drogok a prostitúció az erőszak és mocskolódás dominál a zenei életben... no meg a botrányok sora...

2020. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
63%

Nos. Én 8 hónapja vagyok Army!

Rengeteg régi számukat nagyon szeretem, de a mostaniakat is imádom. Új K-popper vagyok, úgyhogy engem nemigazán zavar az ami téged. Viszont azzal egyetértek, hogy változtak a zenéik. Úgy gondolom, hogy ez egy nyílt titok. Lehet, ha régebb óta ismerném őket mint te más lenne a véleményem, de nekem úgy tűnik, hogy sok tag számára, EZ az amitől igazán kinyílhatnak a világnak. Bár, igen! A pihenés számukra nem ártana, és őrülnék neki ha pihennének már pár hetet!!! (Egyébként lehet, hogy a fáradság is nagyon befolyásolja a zenéiket, és ezzel az emberek véleményét).

Ez csak sajátos gondolat menet nyilvánítás, és ezt én teljesen így gondolom. Ha valaki máshogy látja akkor arra én is nagyon kíváncsi vagyok!🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

2020. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
51%
teljesen elfogják veszíteni azt a dolgot amiért rajonganak értük a nyugatiak... hisz ők nem nyugati zenét akarnak hallgatni... a nyugati zenét kedvelők pedig nem bts-et akarnak hallgatni hanem eminem snoop doog shakira lady gaga meg mit tom még nagyon sok ilyen van... meg pl akik tényleg nagyon tehetségesek is... mert pl az eminem fehér ember létére nem azért lett világhírű rapper és elismert is a feketék kőrében mert autotune meg alapvető tudás... meg pl a többi elismert énekes sem azért lett az mert besztárolták őket ahogy a bts-t....
2020. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
6%

Jaaaj!!! Annyira nem akarom, hogy csőd legyen a végük!!!

Ne ijesztgetek!!! Most találtam végre meg a zenei stílusom!!! 😥😥😥😥😥😥😥

2020. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
37%

7 Army 7 ha te úgy gondolod meg a többiek hogy ez az amitől kinyílhatnak akkor nagyon elvagytok tévedve... egyrészt a zenei irányba egy tag sem tud dönteni ott mindenkinek kuss a neve! mert a ceo a producer és stylist az isten király császár bajnok... a szavuk szent és törvény!


konkrétan jungkook párkapcsolatát ami volt vagy ami jelenleg is tart olyan szinten a rajongok képébe hazudtak hogy az már nagyon durva... az volt hogy előkerült pár kép... hozzá teszem jungkook nyilvános helyen volt... a lényeg... ketten voltak egy étteremben vagy bárban azt a bighit nyilatkozott "ők csak jó barátok" na most ilyen pofátlanul a rajongok szemébe hazudni... hozzáteszem gondolom sem jk-nak sem a barátnőjének nem esik jól hogy ennyire kell titkolózni és hazudni mindenkinek... mert ez megy a háttérben...

2020. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
38%
Elnézést kér tőled a BTS, hogy mindig újat tud mutatni amiben még jók is és száz irány felé nyitni/fejlődni.
2020. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
55%

Tisztába vagyok vele, hogy nincs nagy beleszólásuk. De pont ezért!

Régen nem lehetett nagyobb beleszólásuk mint most. Kitudja. Lehet, hogy a mostani számok jobban imponálnak a rajongóknak. Máskülönben miért csinálnák???? 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Egyébként a barátnős cuccról nem is tudtam. Valaki elmondaná bővebben, hogy mi történt??? 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

2020. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!