Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pottyondi Edina csak szerintem...

Pottyondi Edina csak szerintem nem humoros?

Figyelt kérdés

Kifejezetten irritál a jelenléte a Youtube-on. Nem értem miért kell politizálni már a youtube-on is. Éppen elég ami a tv-ben megy. Lépten nyomon feldobja a youtube. Pont ezért nem nézem a televízót, erre ugyanaz elkezdődik itt is. Tokár Tomi és felesége, Nagy Rebeka, Erdélyi Mónika, Toroczkai László, Gyurcsány Ferenc, Puzsér és felesége Pottyondi Edina. Nem értem mit keresnek ott.


Miért kell minden politikai élethez közel álló, vagy benne levő emberkének videóznia?


2020. aug. 3. 16:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egyébként Pottyondi Edina Puzsér párja :))) Nyugodtan rá lehet keresni.
2020. aug. 10. 07:19
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
En pedig nö vagyok és teljesen belezúgtam Edebe. Imadom!!!! Szuper humor es nagyon ertelmes, muvelt.
2020. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem viccesen és érdekesen közelíti meg az aktuálpolitikát.

Kicsit ilyen "józan paraszti ész" hangulatú minden videója, kíváncsi lennék, hogy melyik állítását tudnátok cáfolni.

2020. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
51%
Én is tökre bírom Edinát! Szerintem elég jól bemutatja az aktuális helyzetet a politikában, mint ahogyan a felettem lévő is leírta. Valóban egy kicsit erőltetett tud lenni néha, viszont vannak nagyon jó poénjai is.
2021. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem konkrétan semmi humora csajnak, de hogy őszinte legyek, én még életemben nem találkoztam humoros nővel, általában csak bénán utánozni próbálnak általuk humorosnak vélt férfiakat.


az Pottyondi meg tipikus "modern" bölcsész nő: a stílusa olyan, mint egy bunkó férfinak, reálhoz hótt buta.

2021. ápr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem találkoztam még humoros nővel xddd Nem szoktam ezt idegenek írni, de rettentően kiváncsi lennék a magánéletedre.:D
2021. ápr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
37%
Nulla
2021. dec. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!