Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pottyondi Edina csak szerintem...

Pottyondi Edina csak szerintem nem humoros?

Figyelt kérdés

Kifejezetten irritál a jelenléte a Youtube-on. Nem értem miért kell politizálni már a youtube-on is. Éppen elég ami a tv-ben megy. Lépten nyomon feldobja a youtube. Pont ezért nem nézem a televízót, erre ugyanaz elkezdődik itt is. Tokár Tomi és felesége, Nagy Rebeka, Erdélyi Mónika, Toroczkai László, Gyurcsány Ferenc, Puzsér és felesége Pottyondi Edina. Nem értem mit keresnek ott.


Miért kell minden politikai élethez közel álló, vagy benne levő emberkének videóznia?


2020. aug. 3. 16:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kicsit zavarosan fogalmaztam meg. A celebek , politikusok jelenléte zavar konkrétan.
2020. aug. 3. 16:09
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Mit vársz egy ilyen magánvéleményről szóló kérdéstől? Értsünk egyet veled és utálkozzunk közösen? Vagy ne értsünk egyet és azon vitatkozzunk kinek nincs igaza?

Van egy véleményed, oké. Semmi közünk hozzá, ez pedig nem egy vitafórum hogy itt kommentcsatákat vívjon bárki is.

2020. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Mert politikával lehet hergelni az embereket. És pártállástól függetlenül, legyen jobb vagy ballib a "fogyasztó" feliratkozókat tudnak bevonzani a csatornákra.
2020. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%

"Puzsér és felesége Pottyondi Edina"

Pottyondi Edina nem felesége Pusérnak - ezt Ő maga mondta el egy riportban:

"Úgy olvastam, hogy Puzsér Róbert egy örökké üvöltöző, összeférhetetlen, nő-és cigánygyűlölő incel, aki egyszerre Orbán Viktor beépített embere és Soros György magyarellenes hálózatának tagja. Cáfolom, hogy ezzel az emberrel nekem bármi dolgom lenne."

[link]


Egyébként is: Eléggé más politikai kurzus tagja.


"Miért kell minden politikai élethez közel álló, vagy benne levő emberkének videóznia?"

Szavazatokért.

2020. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Csak egy gyors kérdés: akkor minek nézed? Engem is irritálnak az ingyenélő youtuber meg influenszer celebek, de én legalább teszek magamnak annyi szívességet hogy mivel utálom őket és nem érdekelnek, nem nézem őket, nem követem a róluk szóló híreket, nem fecsérlek rájuk a drága időmből. Te miért teszel így, ha bevallottan nem szereted vagy nem érdekel? Vagy ez ilyen ál-utálkozás, lévén "a negatív reklám is reklám"?
2020. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Rákerestem egy-két videójára... Egy percig sem bírtam. Szörnyű. Erőltetett. Borzasztó.
2020. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Ez a nő egyébként egy az egyben utánozza Puzsért. Nem csak a beszéd stílusát, hanem a beszólogatós témát is. Sőt még a videóvágás is pont olyan mint Puzséré.
2020. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Én eddig azt se tudtam, hogy létezik
2020. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Tokar Tomieknak mi kozuk van a politikahoz?
2020. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Írtam hogy politikusok és CELEBEK. Tipikusan azok az emberek , akiket feldob a reklámok tömege facebookon, akikről állandóan cikkeznek, youtubeon is elég felkapottak, és ember legyen a talpán aki kitudja őket teljességgel zárni az életéből. Az bosszant, hogy pl a youtube nem ilyen platform volt. Régebben, amíg a szponzorok, és ezek a “már híres” emberek, nem voltak annyira jelen , lehetet élvezni. Mikor még a youtuberek is tartalmat gyártottak és nem a pénzről szólt az egész, nem a reklámokról. Aláírom, vannak még érteket képviselő és közvetítő youtuberek. De azt nem értem pl a Dopeman , Tokárék, tehát akiket írtam minek vannak jelen. Elképesztő módon pusztítják az emberek tudatát, a politikusok hab a tortán. Szerintem nem én vagyok a provokátor. Engem érdekel , ki mit gondol erről a jelenségről. Szerintem, pont hogy a politikusok, és a celebek az igazi provokátorok. Ők bontják fel “rétegekre” az embereket. A politikus pártok imádatára vagy utálatára buzdít. A celeb pedig jól manipulál, nekik nem lehet kritikát írni nyilvánosan, mert akkor megfenyeget hogy kileszel rúgva. Pl a Tokár Tomis ügy
2020. aug. 4. 09:35
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!