Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Maris és Klau tényleg ennyire...

Maris és Klau tényleg ennyire felszínesek a való életben is?

Figyelt kérdés
Sokat javult a szókincsük, de pl. az ízlésük, az általános műveltségük még mindig gáz.
2020. júl. 10. 18:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
szidjátok,de tényleg olyan témákról beszélt amikről nem sokan a youtuberek közül,ezzel jó példát mutatva a fiatal nézőinek.
2020. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Csak az a baj, hogy az a Maris már a múlt.

Mostanában olyan semmitmondó tartalmakat gyárt, hogy nacsak. Nagyon sajnálom, tényleg az egyik, ha nem a legértelmesebb videós volt anno, komoly tartalmat gyártott, érdemes volt nézni, most meg csak simsezik, meg kajákkal disznólkodik, és erről tölt fel videót. Ami adott esetben nem olyan gáz, ha az ember középiskolásként elbohóckodik ezzel, a többiek meg nézik, de Mariannak 25-6 évesen ennél több esze lehetne, vagy értelmesebb dolgokra is fordíthatná az idejét.

Megkérdezik majd tőle az unokái, hogy Marismama, mit csináltál huszonévesen? Mire ő: hát tudod kisunokám, furcsa amcsi kajákat csináltam youtube-ra, meg számítóztam.

Hát ok. :D kitűnő perspektíva.

2020. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%
Igen, meg ez a leszbiség is nagyon példaértékű lehet a fiataloknak 😀
2020. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem a leszbiséggel van a gond. Sőt, a leszbiséggel SEMMI gond nincs. (: abban tényleg példaértékű volt Maris youtube munkássága, hogy igenis vállald fel a másságodat, ha készen állsz rá. És emelem kalapom előtte, hogy a követői számára ennyire tudta/tudja sugározni az elfogadást. Erre sajnos nagy szükség van kishazánkban mostanság :/

Én csak azt sajnálom, hogy mostanában nem gyárt már értéket képviselő tartalmat, csak azt hogy mit kajálok, ki irányítja a napom, hova megyek, mit játszok a gépen, stb.... ilyen sweet nothing, semmi extra. Azelőtt meg kajak az egyik legértelmesebb csatorna volt yt-n. :(

2020. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Én speciál nem bánnám, ha az instája szponzorált tartalmakkal lenne tele vagy lennének szponzorált videói, csak már egyáltalán nem gyárt tartalmakat.
2020. júl. 13. 11:04
 16/21 anonim válasza:
73%
csalódás Maris. :( Klau nem, én csak Mariann miatt néztem rá, de nem jött be a csatornája, így hanyagoltam. Viszont ahhoz képest, hogy Máris elvileg ebből él... hát nem tudom, ha én ennyit melóznék a munkahelyemen, már rég kirúgtak volna. Instán rengeteg bulizóstori, ami nem is lenne baj, hiszen fiatalok, bulizannak. De a követői jelentős része 12-13-14 éves. Tényleg ez lenne a követendő példa? Rettenetesen sajnálom, hogy semmi nem maradt a régi Marisból.
2020. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
76%
Régebben nagyon szerettem a videóit, értelmesnek is tartom őt, de ezek a Csecse Attilával és Whispertonnal (vagy valami ilyesmi) készített videói borzasztóak és kínosak, mindkét srác elképesztő gyerekes, nem is értem, hogy Mariann miért készít velük videókat. Kicsit már tényleg sok a kajás videója is. Klaudia csatornája nagyon jó volt az elején, viszont mostanság jó, ha 2 hónap alatt kitesz egy-egy videót, így már számomra nincs értelme őket követnem. :/
2020. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%

Ja hát igen... annyira tartalmatlan egy semmi, nulla, amit csinál mostanában.

Lassan már ott tartunk, hogy frankón Pule az egyetlen, aki normális tartalmat gyárt, annak a gyereknek megnézem a videóját és ad valamit, tanulok valamit, értéket, tartalmat továbbít.

Maris munkássága meg.... semmi. Megtudjuk, mit evett. Megtudjuk, hol járt. Megtudjuk, hogyan lehet összemócsingolni kajákból vagy írószerekből valamit, ami a kukában végzi. Ok.

És ez miért is érdekes másoknak? Miért is van ennek nézettsége?

Duck TV, asszem az az a csatorna, ahol ilyen kisbabáknak sugároztak lényegtelen baromságokat, hogy lekössék a figyelmüket. Na, Maris ugyanez lett a 11 éveseknek. Így múlik el a világ dicsősége....

2020. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
En szeretem a vlogolast, mert google kepekbol nem kapok pontos infot az adott helyrol. Siofokrol sem tudtam sokat elotte.
2020. aug. 6. 11:12
 20/21 anonim ***** válasza:
19. Nem a google képekből meg nem is youtuber csajsziktól kéne tájékozódni
2022. febr. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!