Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a 80-as évek...

Szerintetek a 80-as évek rockzenészei (híres zenekarok pl. metallica, guns n roses, iron maiden stb. ) felszínesek lehettek az ágyban? És esetleg érzéketlenek? Csak mert olvastam már ilyet .

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés de érdekel :)
2012. ápr. 11. 18:38
 1/5 anonim válasza:
hát passz:D de az tuti, hogy végig kúrták a világot:D:D
2012. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még egyikkel sem feküdtem le, úgyhogy nem tudom. bocs.
2012. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nemaztkérdezte hogy ottvoltál-e..szerintem elégé érzéketlenek lehettek. jóó most pont egy manson könyvvel fogok jönni, na de a lényeg az, hogy ő azt írta bele hogy a zenekarával megalázták a lányokat, leszarták mit éreznek stb.. nemhiszem hogy a többi rockzenész máshogy cselekedett volna.. ugye ez főként a drognak és a feldolgozhatatlan sikernek meg a nehéz gyerekkornak tudható be.. bár hiszek benne hogy volt olyan lány akivel tényleg jókat dughattak, kölcsönösen jól érezve magukat :D elvégre jócskán születtek olyan számok amikben azt taglalják mennyire élvezte a csaj.. pont nem jut eszembe egy se :DD de úgyemlékszem volt ilyen:D na mind1 ez az én álláspontom :D
2012. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válasz :)) Köszi!!
2012. ápr. 11. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Miután tizenmillió rajongójuk van világszerte, ezek közül rengeteg nő, ezek közül rengeteg akar velük dugni, így kb csak ki kellett nyújtaniuk a kezüket egy buliban/koncert után, hogy szexet kapjanak. Nem sokkal komolyabb kihívás, mint félrevonulni a retyóba kiverni. Ha ebből indulunk ki, elég nyilvánvaló, hogy nem volt túl nagy becsülete ezeknek a csajoknak, főleg, hogy félisteni státuszuknál fogva még csak a "szemét pasi" státuszt sem kapták meg egy megalázó dugás után, szerintem sokan meg is köszönték.


Amúgy ez a három banda olyan szempontból nincs egy szinten, hogy a guns felelt meg a tipikus rock sztár sztereotípiának. Maidenék hozzájuk képest egyszerű sörpusztító melósgyerekek voltak, Metallicáék is családos emberek, a metal nem erről szólt sosem (persze nem azt mondom, hogy nekik nem volt meg egy olyan szám, amely egy átlagembernek felfoghatatlan). A Guns ellenben a glam színtéren mozgott, ami tipikusan a partiéletről szólt, nem szűkölködtek nyálas puncinótákban sem. Akármilyen interjút olvasol is tőlük, abban elengedhetetlen valamilyen drog és valami olcsó r1ngyókkal tarkított féktelen orgia (pl betépve mentek valami kisbusszal egyik buliból a másikba, Axel vezet, közben Adler meg az ő csaját tolja hátul).

2012. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!