Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Maris és Klau tényleg ennyire...

Maris és Klau tényleg ennyire felszínesek a való életben is?

Figyelt kérdés
Sokat javult a szókincsük, de pl. az ízlésük, az általános műveltségük még mindig gáz.
2020. júl. 10. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
szerintem meg az gáz,hogy te ennyire elvagy más emberekkel
2020. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Ezek amúgy kik? OO
2020. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Én őket nem tartom sztároknak.
2020. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%

2! Egy leszbikus pár, akik videókat csinálnak YouTubera kislányoknak.


Nemrég láttam Maris egyik videóját, amiben honfoglalót játszik. Alapvető kérdésekre nem tudta a választ, szerintem elég butácska lány, és az a furcsa, hogy ő ezt nem érzi, simán kirakja ezt a videót így.

2020. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nessaj sem volt sokkal okosabb, csak neki jobb az előadó-képessége, és mindig a sportkérdéseket nyomatta.


Nem nevezném Marist azért butának. Lehet, hogy nincs általános műveltsége, de aki annyira életrevaló, hogy fel tudott építeni egy ekkorra Youtube-csatornát és saját márkát, az nem buta. Bár az is sokat mond róluk, hogy egyedül a London Eye-ra mentek fel Londonban...

2020. júl. 12. 10:21
 6/21 senior10 ***** válasza:
64%

egyszer láttam egy Játsszuk le epizódot amiben ez a két nő szerepelt, és az egyik kérdésnél elismerték, hogy még csak nem is hallották sose

David Attenborough nevét, és mégcsak gőzük sincs arról, hogy ki ez az ember. Ez sokat elárul szerintem.

2020. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem azt nem úgy nevezik hogy életrevalóság, amit ők csinálnak. Semmitmondó videókat csinálnak, amit mások megnéznek 😀

Ehhez nem kell nagy tudomány…

2020. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De fel is kellett epiteniuk valahogy, hogy megengedhessek maguknak ezt.
2020. júl. 12. 13:26
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Mit kellett ehhez felépíteni? Mindenki képes arra, amit ők csinálnak. Az a marha nagy mázlijuk van ezeknek a kis jutubereknek, hogy mindig vannak olyan buta gyerekek, akik őket nézik és generálják nekik a sok bevételt. Ennyi. Semmi több nincs ebben.
2020. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Maris volt az első, aki beszélt a homoszexualitásáról, az iskolás bullyingról, fitness-kihívása volt, meg jelnyelvet tanított.
2020. júl. 12. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!