Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Láttátok mi megy a twitteren...

Láttátok mi megy a twitteren a gfriend miatt? szerintetek kinek van igaza ha ma úgy is sok kpop válasz volt itt? :D lejjebb összefoglalom

Figyelt kérdés

szóval valaki szépen leírta a nemtetszését de ahogy olvastam... van benne sok igazság... a gfriend most nagyon megváltozott a nem jó irányba tényleg egyre többet mutatnak meg és egyre bevállalósabbak lesznek... nem vagyok túl nagy fan de pl ők elég jók voltak mert sokáig nem érte el őket ez a kpop szexualizáció és nem erre alapozták a sikerüket de ahogy látom most tényleg erre alapozzák... valamint az is feltűnt hogy tényleg a szexi koncept nem lett feltüntetve mert emlékszem más bandáknál megszokott ez történni de itt kb az volt hogy ki akarnak probálni valami mást... na most ez is gáz mert mindenki tudja hogy ez mit jelent csak ezzel nem akarták vállalni az azzal járó felelősséget hogy akkor most kimondjunk a dolgokat... :S

a lényeg a másik oldal a szokásos védelmet csinálja persze nem normális módon és továbbra sem tudnak ellenérveket felhozni... habár nagyon sok olyan utálot is láttam aki szintén azon az alpári szinten van... ti szerintetek?

számomra sem koncept az amikor ebbe kezdenek bele a lány bandák illetve ezzel csak lehúzzák magukat sok rajongó szemében... valamint azt vettem észre sok védő nem is látja azokat a dolgokat vagy nem akarja látni mert tény összetörne a valóságról alkotott illúziójuk... ":D mármint itt tényleg szemmel jól látható és drasztikus dolgokról van szó nem pedig csak 1-2 enyhébb esetről és nem is egy kis dekoltázsról

a lényeg szerintem itt mindenki hibás mind a három oldal azaz a hate a fan meg a csapat/cég is

és érzem közeledik a polgár háború mert anno decemberben is majdnem repült a stylist twitteren mert tény túl kevés volt a takarás mind mellben mind farpofában... persze arról az esetről sem adtak hangot csak egy mellébeszélést...



2020. júl. 9. 23:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Amúgy már nem tudom hanyadik ilyen kérdést és választ írod le a lányokról:D Ha ennyire zavar, akkor ne hallgasd őket tovább, felesleges ezen ennyit lovagolni. Mellesleg nem tartom pl.: a Magoban kurvásnak a ruháikat, a régebbi "cute concept"-eknél speciel sokkal rövidebb szoknyákat hordtak, de az senkit sem zavart.
2021. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

igen a szoknyák valamivel hosszabbak viszont mellkas résznél sokkal többet mutatnak...

figyelj ha téged meg az ilyen kérdések zavarnak akkor felesleges szintén írni...

és kérdésből ez volt az egyetlen":D

minden esetre leírtam az ellenérveket amik őszintén elég érdekesek!

2021. jan. 3. 00:09
 23/27 anonim ***** válasza:
93%

Végülis... a MAGO arról szól, hogy ne várj senkire se és a neki szánt szeretetet fordítsd magadra, ebben aztán tényleg túlteng a szexualitás. Magunkat elfogadni és nem törődni mások véleményével tényleg nagyon kirívó téma. A stage outfitek? Sok fellépésen trapéznadrág volt rajtuk, mivel diszkó koncepcióban mozogtak, a többi fellépésen is max a szoknya volt rövid és volt rajtuk dzseki a felső felett, sőt az esetek 90 %-ában hosszú ujjúban léptek fel.

Ha Yuju rúdtáncára gondolsz, akkor konkrétan őt utálod egy hobbija miatt, amit ő maga választott... Ráadásul egy nagyon sztereotíp módon, mivel a rúdtánc nem egyelő a sztrippőrséggel. Az hogy ő rúdtáncol, ez legyen az ő döntése és nem, nem a cég mondta neki, évek óta ez a hobbija, ami mellett saját akaratából döntött és idén engedték neki először, hogy megmutassa tv-ben is. Az hogy a cég megengedte neki, hogy 24 évesen megmutassa, hogyan megy neki ez az amúgy rettentő nehéz sport egy MV-ben, ez már felér azzal, hogy egy egyszerű q*rva, aki eladta magát a médiának?

Nem releváns, hogy felnőttek? Neked lehet nem, de igenis számít, hogy valaki 24 évesen vált érettebb koncepcióra, mint mikor alapból 16-17 évesen ezzel debütál. Ráadásul egy olyan iparban, ahol tömegszám jelennek meg újabb és újabb bandák, ezért muszáj kísérletezni a hangzásokkal, hogy az előadó releváns maradjon. Ha valakit, akkor pedig őket még 2019-ben is azzal b*szogatták, hogy minden egyes daluk totál ugyanolyan.

Meglehet, hogy tudjuk, hogy nem az övék a döntő szó, de kizárod annak a lehetőségét is, hogy egy 6 éves top gg-t egyáltalán meg is kérdeznek. Ha tényleg ennyire nincs szavuk akkor dalokat miért írhatnak az albumon? Miért szállhatnak be a title track munkálataiban? Miért választhattak ők témát az album egyik verzió fotózásához? Ha tényleg ennyire lesz*rják a véleményüket? Azért, mert nem minden fekete fehér… Azért mert a cég ennyi idő után ad nekik bizonyos szabadságot, mivel már leraktak valamit az asztalra.

A leszbikusság nem csak az Apple-ben jelent meg és főleg nem csak a gfriend-nél… Nem a fehér és fekete ruhákról beszéltél, hanem arról, amit a színpadon viselnek? Megkérdezhetem, hogy a fekete fehér ruhákon kívül milyen ruhákat viseltek még a színpadon, az Apple era-ban, mikor ez a kérdés született? Valóban volt egy rózsaszín és egy bordó outfit is, de hasonló dizájnnal, mint a fekete fehérek, a MAGO outfitekről pedig szintén elmondtam a véleményem. Én kifejezetten botrányosabbnak tartom azokat a hosszúságú szoknyákat, amiket debütáláskor illetve az MGT erában adtak rájuk, ráadásul az utóbbinál spagetti pántos felsővel járt kézen fogba.

Löködik a koncepciók között? Ami azt illeti, az hogy a csapatnak megvan a maga hangzásvilága, tényleg arra utal, hogy annyiszor annyiféle dolgot kipróbáltak. Tény és való, hogy egy Fingertip vagy Fever szerű élesebb váltás után visszaálltak az előzőhöz, de ezen kívül…

Az pedig hogy abban, hogy előadók csak azt látod, hogy nem ők irányítanak, sokat elárul arról, hogy nem értetted meg, hogy nem ítélheted el őket az alapján, amit a színpadon látsz tőlük. Egy táncost sem q*rvázhatsz le, mert twerkel és egy színészt sem, mert éppen olyan szerepet játszik.

Nekem nagyon úgy jön le, hogy csak okokat keresel, miért lehetne őket utálni, mint a stan twitter, ahol a levegővételükbe is belekötnek. Ráadásul nem tudom mióta r*bancos az, hogy valaki jól érzi magát a bőrében, és magabiztosan képes felállni a színpadra. Az undorító mennyiségű utálat után, amit a lányok kapnak és kaptak a múltban is a megjelenésükre vonatkozóan, kész csoda, hogy eljutottak arra a pontra, ahol most vannak.

A múlt évi karácsonyi balhé teljesen jogos volt, mert azok a ruhák tényleg elfogadhatatlanok voltak, viszont ez már csak ezen felbuzdulva köpködés.

A tagok és a CEO azt hangoztatta, hogy az elkövetkezendő 3 évben, mert a lányok fiatalok hozzá és ehhez képest 5 és fél év után váltottak egy elegáns, érett koncepcióra.

Azt is mondták interjúkban, hogy már unják az ártatlan koncepciót és szeretnének valami mást/menőbbet kipróbálni, mint amilyen a Fever is volt. Többször említették, hogy nyitottak az új dolgokra és a változásra.

Nem gondolnám, hogy a névtelenül utálkozó és köpködő emberek véleményére, akik interneten „szétalázzák” a NŐKET, (mert nem csak őket és nem csak emiatt), ennyire támaszkodnod és adnod kellene. Egy nő nem az öltözködése miatt lesz r*banc.

Az eladásokat nem feltétlen értem tekintve, hogy a Walpurgis Night mint album 2 hónapos és kritikusok választásai szerint az év egyik legjobb kiadása, illetve az első hetes eladásoknál a Song of the Sirens tartja a rekordot. Továbbá volt koncertjük a lányoknak (online), volt minden Memoria és CB után merch, fotókönyv és a legutolsó albumuk teljes album volt, ami drágább is. A számításból azt is kihagytad, hogy a világjárvány miatt sokan elvesztik munkahelyüket, vagy nem dolgozhatnak; elesnek a bevételtől, nem engedhetnek meg annyit, mint azelőtt –főleg hogy ezelőtt évi 2 visszatérés volt-. Érdekes, arról szó sem esett, hogy a lányok mennyire minőségi zenét adnak ki a kezeik közül… mintha egy rajongó nem a zene miatt maradna az adott bandával. Ha nem a zene miatt vagy mellettük, akkor miért? Azért szeretik őket, mert szép dalszövegeik vannak és jó hangjuk, ami fiataloknak könnyen átérezhető –mivel Koreában a fiatalság a fő célpont -. A megjelenés nem minden, mivel lényegében zenéről beszélünk és ilyen módon r*bancozni és q*rvázni olyan szinten van, mint valakit lecsúnyázni, azért mert nádszál vékony…

2021. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
a felét elolvastam teljesen felesleges a többit nem érted amit mondtam nem is akarod! innentől fogva teljesen felesleges beszélni vitatkozni érveket ellenérveket felhozni... egy vita és vagy beszélgetés két ember között zajlik és azok kommunikációjáról te ezt ellehetetleníted mert teljesen máshogy akarod értelmezni amit mondtam
2021. jan. 5. 12:46
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"a felét elolvastam teljesen felesleges" girl i think you dropped a brain.. akkor minek írtad ki a kérdésedet? azt hittem azért kérdezünk, hogy megtudjuk és megértsük mások véleményét, de te konkrétan azt várod, hogy mindenki egyet értsen veled... elmondom neked, nem fog sikerülni. akkor inkább töröld is a kérdést, ha még arra sem veszed a fáradságot, hogy elolvasd a rá érkező válaszokat, amik mellesleg nagyon alaposak és logikusak, talán még tanulhatnál is belőlük;)

őszinte leszek; látszik, hogy nem sokat tudsz a lányokról és csak felkapott, agyoncsócsált interjúkból ollóztad össze az "érveidet" (de még azoknak sem nevezném őket lol), teljesen kiragadva őket a szövegkörnyezetből.

elég undorítón@k és pofátl@nnak kell lenni ahhoz, hogy valaki úgy beszéljen az emberekről, ahogy te beszélsz az idolokról... most mondanám azt, hogy saját bőrödön kéne tapasztalnod, hogy milyen az amikor ennyi utálatot kapsz a semmire, de őszintén remélem, hogy sose kell majd átélned.. azt tedd mással, amit magaddal is tennél.

ó és még valami, ne más nőkön vezesd le az irigységed. nem ők tehetnek róla, hogy te nem mersz kilépni a komfortzónádból és merészebben öltözködni.. yk girls support girls, that's how it should be. szóval nem érsz el azzal semmit, hogy másokat lequrvázol meg rib.ncozol öltözködés alapján (mert elmondom neked ez nem egy vélemény..), just say you're jealous and get lost

további szép napot!

2021. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#21-es vagyok, és szerintem a #23-as remekül válaszolt neked, így érdemes lenne végigolvasnod, hogy ne csak a saját véleményedet lásd, hanem táguljon a látóköröd, és nyitottabb legyél mások véleményére. És engem is érdekelne amúgy hogy az Apple eraból melyik ruhát találtad botrányosnak.
2021. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A rúdtánc sport. Nincs azzal semmi baj.
2021. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!