Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Láttátok mi megy a twitteren...

Láttátok mi megy a twitteren a gfriend miatt? szerintetek kinek van igaza ha ma úgy is sok kpop válasz volt itt? :D lejjebb összefoglalom

Figyelt kérdés

szóval valaki szépen leírta a nemtetszését de ahogy olvastam... van benne sok igazság... a gfriend most nagyon megváltozott a nem jó irányba tényleg egyre többet mutatnak meg és egyre bevállalósabbak lesznek... nem vagyok túl nagy fan de pl ők elég jók voltak mert sokáig nem érte el őket ez a kpop szexualizáció és nem erre alapozták a sikerüket de ahogy látom most tényleg erre alapozzák... valamint az is feltűnt hogy tényleg a szexi koncept nem lett feltüntetve mert emlékszem más bandáknál megszokott ez történni de itt kb az volt hogy ki akarnak probálni valami mást... na most ez is gáz mert mindenki tudja hogy ez mit jelent csak ezzel nem akarták vállalni az azzal járó felelősséget hogy akkor most kimondjunk a dolgokat... :S

a lényeg a másik oldal a szokásos védelmet csinálja persze nem normális módon és továbbra sem tudnak ellenérveket felhozni... habár nagyon sok olyan utálot is láttam aki szintén azon az alpári szinten van... ti szerintetek?

számomra sem koncept az amikor ebbe kezdenek bele a lány bandák illetve ezzel csak lehúzzák magukat sok rajongó szemében... valamint azt vettem észre sok védő nem is látja azokat a dolgokat vagy nem akarja látni mert tény összetörne a valóságról alkotott illúziójuk... ":D mármint itt tényleg szemmel jól látható és drasztikus dolgokról van szó nem pedig csak 1-2 enyhébb esetről és nem is egy kis dekoltázsról

a lényeg szerintem itt mindenki hibás mind a három oldal azaz a hate a fan meg a csapat/cég is

és érzem közeledik a polgár háború mert anno decemberben is majdnem repült a stylist twitteren mert tény túl kevés volt a takarás mind mellben mind farpofában... persze arról az esetről sem adtak hangot csak egy mellébeszélést...



2020. júl. 9. 23:11
A kérdező szavazást indított:
igen sok a változás-szexuális
nem sok
nem tom mi az a gfriend
maguknak keresik a sorsot... viseljék majd a következményt
22 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Maga a csapat miért lenne hibás? Nekik kevés beleszólásuk szokott lenni a dolgokba.
2020. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Mert hangoztatják hogy felnőttek 🤨

És mint felnőtt a legnagyobb ismertetőjele az hogy felelősséget tud vállalni nem pedig már “mutogathatja magát” Legalábbis azt látom hogy ott is elég sok embernek fogalom zavara van 😬

Mert speciel senki sem 18 hanem bőven 21 felett vannak az elmúlt években meg szó sem volt róla hogy felnőttek lennének... legalábbis nem tudok róla...

2020. júl. 10. 08:48
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Lassan az Apink és más csapatok is átmennek a szexibb koncepcióba ahogy öregszenek. Twice is lassan átvándorol az érettebb témákra. Sőt, a Red Velvet is így volt. Persze egyik se lesz Stellar szinten, mert az már túl kirívó lenne. Nem tudom, nekem eleve nem fekszik a cuki/pure koncepció, lehet, hogy azért nem értem a felfordulás okát.

De maguk a csapatok sosem hibásak. Szerződés köti őket, azt kell csinálniuk amit mondanak.

A ruháról főleg nem ők tehetnek. Sokszor a stylist ruhatárából öltözködnek fellépésekkor, az pedig általában nincs rájuk szabva. Van amikor a fellépés előtt 2 órával próbálják fel először a ruhát amiben fellépnek. Max egy főpróbát lenyomnak benne. Akkor meg már nem nagyon van lehetőség változtatni. Azért látszik az, hogy néha igen kellemetlenül érzik magukat tánc közben.

Meg ugye van az, mint ami a Stellar esete, hogy direkt öltöztetik úgy őket, hogy hírt csapjanak vele. De azzal a zenével amit a GF nyom, nem hinném, hogy ez az ok.

2020. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Igen ezzel tisztában vagyok én is szerencsére de pl a gfriend-nek nem cuki Pure concepcioja volt hanem ez a girl crush emiatt is a magy felfordulás... a stellar meg egy szélsőséges eset a szélsőséges esetek között is... viszont a gfriendet sem mondanám kis esetnek mert pl szerintem a karácsonyi outfit es 1-2 mv outfit az simán hozta a nyugati színvonalat amikor már mindenki jobb esetben azt mondja rá hogy qurvás avagy ez azért már sok...

és igen nem tudnak sokat beleszólni de épp ezért akkor ne is szolaljanak meg hogy ők mik is akarnak lenni mert nem ők döntik el valamint észre lehet venni hogy közben nem is érzik magukat a legjobban... szoval az egész már Egy hazugság Szerintem ez nagyobb probléma amikor már az idolok is hazudnak csak mert nem akarnak semmi felelősséget vállalni a cégek

De pl jó hogy felhoztad az apinket no meg a twice ők már rég! Ráadásul sokkal jobban mint a gfriend legalábbis olyan ruhákban voltak amik tényleg sokat mutatott meg egyszerűen nonszensz volt bennük táncolni!

Nem értem azt sem hogy miért kell ezt tolni amikor a fizető rajongok nagyja nem ezt akarják?

2020. júl. 10. 09:30
 5/27 A kérdező kommentje:
Azok a rajongok akik meg csak elvezkedni akar ak a látványban azok nem fognak fizetni... fele annyit sem
2020. júl. 10. 09:31
 6/27 A kérdező kommentje:
Meg ugye ott van az is hogy a gfriend source musicnak nagyon jo a kapcsolata legalább is nagyon sok rajongó azt mondja hogy megtudnák velük bármit beszélni... meg tény úgymond közelebb állnak egymáshoz szoval a ruhákat is meg lehetne beszélni... valamint a cég is tudja hogy ebből nagy botrány lesz mert karácsonykor az volt... de persze majd biztos a külföldi fanok pótolni fogjak a hiányzást amit a k fanok költenek... 😅😂🧐 legalábbis neten úgy csinálnának és azert a gfriend nem egy bts ahol ténylegesen van külföldi Fizető fan...
2020. júl. 10. 09:35
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy picit felesleges volt ide keverni a BTS-t, de értem mire célzol..

Megértem, hogy a cég újjal akar kísérletezni, de nekem azért hiányzik a régi GFRIEND, bár a Labyrinth például egészen jó daluk volt. Viszont a ruhákkal én sem mindig voltam kibékülve.

Viszont ha már a BTS előkerült: egyszer olvastam olyant, hogy a Big Hit CEO-ja shareholder lesz (lett?) a Source Music-nál, szóval lehet ez is szépen befolyásolja, hogy a lányok ilyen váltáson esnek át.

Szóval valamilyen szinten abban is van valami, amit a "stan Twitter" előhozott, de sajnos az is fix, hogy eléggé túl tudják ott reagálni az emberek a dolgokat és roppant toxikus egy hely..

2020. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
igen ilyen társ vezért lett de főleg a pénz ügyekben mivel nem ért a lány bandákhoz meg azért is hoztam fel mert a bighit és soumu ceoja nagyon jó barátok meg pl ez az egész downfall 18-ban kezdődött amikor még szó sem volt egyesülésről max csak tervben volt...
2020. júl. 10. 11:51
 9/27 A kérdező kommentje:

de pl ez nem új mert lehet látni hogy sok csapat ezért megy le a lejtőn valamint szerintem azért ez nem új hanem túlzás a részükről...

nem kell az overcute-ot csinálni (habár a legtöbbnek alapból olyan a személyisége...) de ezt az oversexualt sem kell csinálni az a gond nincs egy arany középút...

igen a labirynth meg még a crossrods is jó nem is a zenével van a gond hanem sokszor amik vannak benne vagy ami a fellépéseket követi mert tény gfriend számai mindig új stílusú nincs hasonló zene de attól még egyre többet mutogatnak már a klippekben is... konkrétan nem egy kis dekoltázsról van szó hanem tényleg ilyen opitz barbi mutogatásról csak annyi különbséggel hogy nekik sokkal kisebb van és ezért többet kell felfedni...

2020. júl. 10. 11:56
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem az ilyen stílust, de annyira nem követem a GFriend-et, csak tudom, hogy most lesz valami visszatérés. Most pl. kijött Seulgi és Irene közös dala, na az is elég durva lett. :D
2020. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!