Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik követik Hódi Pamelát,...

Akik követik Hódi Pamelát, nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Régóta követem, régebben kedveltem is.

Májusban nyilatkozta, hogy nincsenek már együtt Bencével, megjelent az egyik magazinban a sajnálkozó nagyinterjú a szakításról,gondolom jó pénzért. Aztán bemutatott valami stúdióban felvett, papírra leírt szöveget, hogy ő mennyire rosszul van, de milyen erős nő stb, meg kimondta szó szerint, hogy senki ne haragudjon meg ha sok reklám lesz az insta oldalán, de valamiből fenn kell tartani a Bencével bérelt új közös lakást. Már ez is durva kijelentés volt.

Aztán nagy csend, de többen látták őket újra együtt Bencével, nagyon gyanús, hogy most is együtt nyaralnak Horvátországban, de titkolja.

A Medoo is álmai vállalkozása volt,aztán egyik napról a másikra arról sem akart beszélni. De ha felkap valamit akkor csak arról mennek a képek...


Nekem már kezd ez sok lenni, pedig korábban tényleg szimpatikus volt. Mire jó ez a színjáték?? Ki is mondja, hogy a követőiből él, akkor miért nem tud minimálisan őszinte lenni?


Azok válaszoljanak, akik KÖVETIK! Akik nem az úgysem tud véleményt mondani. Köszi!


2020. júl. 9. 09:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ki tudja.. Ha a gyűrű is visszakerült, lehet már az esküvőt szervezik.
2020. júl. 22. 14:00
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!