Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik követik Hódi Pamelát,...

Akik követik Hódi Pamelát, nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Régóta követem, régebben kedveltem is.

Májusban nyilatkozta, hogy nincsenek már együtt Bencével, megjelent az egyik magazinban a sajnálkozó nagyinterjú a szakításról,gondolom jó pénzért. Aztán bemutatott valami stúdióban felvett, papírra leírt szöveget, hogy ő mennyire rosszul van, de milyen erős nő stb, meg kimondta szó szerint, hogy senki ne haragudjon meg ha sok reklám lesz az insta oldalán, de valamiből fenn kell tartani a Bencével bérelt új közös lakást. Már ez is durva kijelentés volt.

Aztán nagy csend, de többen látták őket újra együtt Bencével, nagyon gyanús, hogy most is együtt nyaralnak Horvátországban, de titkolja.

A Medoo is álmai vállalkozása volt,aztán egyik napról a másikra arról sem akart beszélni. De ha felkap valamit akkor csak arról mennek a képek...


Nekem már kezd ez sok lenni, pedig korábban tényleg szimpatikus volt. Mire jó ez a színjáték?? Ki is mondja, hogy a követőiből él, akkor miért nem tud minimálisan őszinte lenni?


Azok válaszoljanak, akik KÖVETIK! Akik nem az úgysem tud véleményt mondani. Köszi!


2020. júl. 9. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Az egész nő ebből el. A kammantás az élete. Az egész édes élet az volt például.. vegig szinjatokozott. Halálosan komolyan elő tudja adni hogy ő őszinte.. aham persze.. amikor pénzről van szó sztem egyenlő egy médiák.rvaval.. mindaddig ezt fogja csinálni, míg lesz rá kereslet, mert a 8-10 órás munka a legvégső esetben lesz neki megoldás. Addig marad a média mert az a könnyebbik út. Egy insta sztori termekajanlas nem kevés pénz. Van neki megkeresése bőven. Sajnos... rohadt dühítő.. de ez a valóság. Kezdő tanárok meg kapnak 120 ezer forint kézhez..

Amúgy nem csereknek vele semmi pénzért.. tönkre tette épp eléggé a gyereke életét..

2020. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én làtom így sajnos. Én az édes életet nem követtem.

Egyébként nehogy azt hidd, hogy valaha dolgozni fog normális munkahelyen.

Nagyon gondolkodok a kikövetésen. Ez a szakítós színjáték szörnyű. A stúdiós panaszkodása után a sok elvakult követő, meg olyanokat írt neki, hogy végig sírták vele a vallomást.. Húha. Lassan egy szinten lesz a Kasza házaspárral. Ők is nagyon irritálóak voltak már a folyamatos kamuzással és nagyképű viselkedéssel. Kikövettem őket is.

2020. júl. 9. 19:07
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Mit tud felmutatni, úgy őszintén? Mire fel kell őt követni Instagramon? Sok hülye beköveti és ezért kapja a penzt. Ha nem lenne ennyi csürhe aki foglalkozna vele, már rég eltűntek volna az ilyen ingyenélő celeb nőcik. De amíg vannak akik követik és foglalkoznak velük, sajnos ez lesz. Javaslom, hogy aki egyet ért vegye le a követést az ilyenekről és inkább olyan emberek eletet kovesse akik tettek is le az asztalra valamit. Pl sportolok, orvosok, értelmiségiek stb
2020. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na már visszakerült a gyűrű is. Szép kis színjáték volt a pénzért!
2020. júl. 17. 18:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Már megint együtt van a palival?🤣
2020. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Gondolom igen. A tegnapi képen látszik a gyűrű ha ránagyítunk.

Ezért érdemes volt a sajnáltatós hisztit megcsinálni :)

2020. júl. 18. 12:07
 7/11 anonim ***** válasza:
,,Sokáig" tartott a nagy szünet,eddig bírta egyedül.:)
2020. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól lejáratta magát ez a nő.. olyan is minden kapcsolata.. kalapkaka
2020. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, most ki is tette, hogy "újra visszataláltak egymáshoz".

Szánalmas...

2020. júl. 22. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Borítékolom hogy nem lesz tartós ez sem... felmelegítve csak a káposzta jó..
2020. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!