Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hiányzik Czibók Laci?

Hiányzik Czibók Laci?

Figyelt kérdés

Sajnos meghalt agyvérzésben.

Szerettem nézni a videóit.



2020. máj. 26. 22:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

Egy közönséges kidobó,és kox díler kinek hiányzik ?


Max a család/barátok sírnak érte.


Egy kvázi ismeretlen yt alak teljesen hidegen hagy néha végig görgettem 1-2 videóját vagy röhögtem a kommenteken.

2020. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen :(


L

2020. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

az utolsó előtti bunkó, de teljesen igaza van. esetleg szentté nem akarjátok avatni Czibók urat? mert már sokan tartanak, hogy legenda volt :D


sajnálatos, hogy meghalt, de csak egy trash jutuber volt, aki rengeteg butaságot hordott össze a videóiban, ergo maximum átlagos értelmi képességekkel rendelkezett, a rajongói 99%-a meg borzasztóan buta, nagyképű ember volt, tipikusan olyanok, akiknek sivár életükben kell vki, akiért rajonghatnak.


sokszor én is trollkodtam a videói alatt (bár én egy határt sosem léptem át), de se Czibóktól, se a rajongóitól nem nagyon hallottam értelmes dolgot.

nem akarok bunkó lenni, de csak a trollkommentek miatt volt szórakoztató a csatorna, Czibók meg tipikusan olyan 50 feletti ember volt, aki megragadt a régmúltban, és elszáguldott mellette a világ, miközben semmilyen használható tudással, végzettséggel nem rendelkezik.

2020. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%

13


Nem szeretem ezt a kifejezést de rá teljesen illene a "bommer" jelző.

2020. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

„Egy rakás nyomoréknak jót tett volna, ha ilyen apja lett volna.”


Az ilyen kommentek is megmutatják, mennyire elmaradott hely Magyarország. Egy rakás (nem túlságosan eszes vagy tanult) ember visszasírja tanári pofonokat, vagy örülne, ha olyan egyszerű emberek lennének apák, mint Czibók.

Pont az a baj, hogy még ma is tele van az 50 feletti korosztály olyan indokolatlanul beképzelt, semmihez nem értő tájékozatlan emberrel, mint amilyen Czibók is volt.

Ők olyanok, akik nem igazán találják a helyüket a mai világban, folyton rinyálnak meg kritizálnak, ahelyett hogy nekiállnának képezni magukat. Tipikus boomerek…

jan. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!