Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hiányzik Czibók Laci?

Hiányzik Czibók Laci?

Figyelt kérdés

Sajnos meghalt agyvérzésben.

Szerettem nézni a videóit.



2020. máj. 26. 22:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nagyon hiányzik
Nem annyira hiányzik
Nem hiányzik
Talán
Nem ismerem ki Ő
Csak egy kicsit
48 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A videói alatt lévő kommentek fognak...de Laci is.

RIP

2020. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hiányzik, mert nem szerettem, de szomorú, hogy ilyen korán... Fiatal volt még a halálhoz.
2020. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Még a legelején "találtam rá" kb. 2-2 és fél éve. Az első videóinál, amikor még az autókereskedőkről és a legelső konditermi embertípusokról beszélt stb. Alig vártam, hogy jöjjön kifelé új videója. Amíg nem jöttek ki sűrűn videók, kb. fél évvel ezelőttig/tavaly nyárig követtem, azóta heti max. 1-2 videót néztem tőle. Tény, hogy a végére felhígult a videógyártása, de nálam sosem vesztette el hitelességét, és mindig kedvvel néztem a videóit és hallgattam szavait. Jogosulatlanul kapott az utóbbi időben annyi dislikeot a videóira szerintem.


Mindig vártam, hogy hátha Budapesten látom valamelyik buli bejáratánál ahová jártam, de sosem találkoztam vele sajnos...

2020. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam hogy meghalt
2020. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen videóját se láttam, habár rendszeresen a képembe tolta a JuhTúb. Azt meg végképp nem gondoltam volna, hogy ő is ÉNB-s volt, de tiszteletben tartom, hogy halottról jót vagy semmit.
2020. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Durva h meghallt en regen egy ideig neztem videoit, hany eves lehetett? 50-55?
2020. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
50 feletti ha jól tudom nem tudom pontosan
2020. máj. 26. 22:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kár érte,a maga módján jó videókat csinált,na meg a trollserege akik a végére összefogtak érte.


Lehetet őt szidni meg minden,de akkor is egyedi/karakteres ember volt a silány magyar youtubon,még a trolljai is összefogtak érte és gyüjtöttek pénzt meg mindent neki.

2020. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Rendszeresen néztem a videóit...Egy videója alá írtam hogy egy letűnt kor dinoszaurusza, amelyben még számított a becsület, tisztelet... sosem értettem hogy mire volt jó a kommentszekcióban felhalmozódott szenny. Félreértés ne essék, én is kommenteltem, de max a heccelés szintjén, leginkább busák miatt. Czibók László 53 éves volt, nyugodjon békében! Párjának pedig mielőbbi lelki megnyugvást kívánok
2020. máj. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen rendben voltak a videói, nem tudom ki mit hisztizett össze.

Egy rakás nyomoréknak jót tett volna, ha ilyen apja lett volna.

2020. máj. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!