Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én utálom Dua lipát?

Csak én utálom Dua lipát?

Figyelt kérdés

Annyira minősíthetetlen amit csinál, nem tudom, hogy tud-e hangszeren játszani, de ha igen és ilyen gány zenéket ír, akkor az elég siralmas :/

Nem mondom, hogy nincs "énekhangja" de egyáltalán nem különleges.

Attól, hogy "szép" valaki és tud énekelni, nem lesz jó előadó :/


2020. máj. 23. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Én azt se értem aki szerint szép, a szilikontól felrobbanó paplan szájával, a borjú tekintetével meg a 3 méteres műkarmaival szerintem elég messze van a széptől, de hát kinek a pap, kinek a paplan...

A zenéje tényleg elég hitvány, bár a mai felhozatalba tökéletesen beleillik, nem lóg ki közüle lefelé, sajnos évek óta ez a színvonal. Ariana Grande, Bieber, Martin Garix, Billy Eilish meg ezek se jobbak semmivel, tré az összes. Ez a csaj is nagyrészt hitvány zenét csinál, egy száma van ami tetszik, amit most játszanak a rádiók (talán Physical a címe), az egész jó de az is inkább a dallam miatt, nem az énekhangja vagy a mondanivalója miatt.

2020. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Maximálisan egyetértek a véleményeddel 😌
2020. máj. 23. 20:38
 3/3 anonim válasza:
63%

Nekem sem szimpi

17 l

2020. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!