Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem furcsa, hogy L.L....

Csak nekem furcsa, hogy L.L. Junior ilyen hamar túllépett a gyermeke halálán?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokatív (de gondolom így is jelenteni fogjátok)!


Nekem furcsa, mert 1 év sem telt még el. Most nem azt mondom, hogy otthon kellene lennie bezárva a négy fal között és sírni egész nap, de szerintem valamilyen szinten túlzás, hogy már most ilyen bulizós számokat ad ki. Nem akarom senkinek megmondani, hogy hogyan kellene gyászolni, csak nekem picit furcsa.


Mégegyszer:

A kérdés nem provokatív, nem annak szánom!


2020. máj. 22. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Az, hogy milyen számokat ad ki, nem a magánélete, hanem a munkája. Egy előadó nem fog stílust váltani egy magánéleti tragédia miatt. Egy lakóépület tervező sem kezd el hirtelen krematóriumokat tervezni, ha meghal valakije.
2020. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Lehet még gyászol, de valamiből el kell tartania magát. Ha a "semmiből" elkezd szomorkásabb vagy csak más stílusú zenét kiadni, nem feltétlenül veszi meg a rajongótábora, sőt sokan el is pártolhatnak tőle (szóval pénzkiesés).
2020. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Honnan veszed hogy túllépett rajta? Mert dolgozik?
2020. máj. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg ne ítélj már meg egy másik embert a média alapján. Tudod te egyáltalán mekkora fájdalommal kell együtt élnie egész életében? Honnan veszed a bátorságot, hogy pár információ alapján ilyen véleményt formálj róla? Nem követem az énekest, sőt nem is kedvelem, de felháborító, hogy valakibe ennyi együttérzés nem szorult, hogy azon csámcsog, hogy valaki hogyan dolgozza fel a legrosszabbat, ami egy szülővel történhet
2020. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Az utolsónak teljesen igazat adok.
2020. jún. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!