Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyen furcsa Skrillex...

Miért ilyen furcsa Skrillex arca? Többi lent

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt, hogy miért lett ilyen furcsa, ráncos az arca, hát nem is tudom, de szerintem tudok egy linket berakni ahol elég közelről van, és akkor tudni fogjátok mire célzok, valaki?


[link]



2016. dec. 20. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Állítása szerint valami hormonális egyensúly probléma okozta a mitesszereit.
2016. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elképesztő. Hát azt meg kell hagyni, hogy némelyiknek nagyon jól áll a távolság.
2016. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból végig görgettem, azért Ariana Grande szőrcsomóin meglepődtem :D nem tudom pontosan, hogy miféle híresség ő, de erre azért csak-csak ügyelne egy nő, hát még ha állandóan fotózzák :D
2016. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megnézed akkor mindegyik képen visszatükröződik a vaku és erősen bele van közelítve az arcokba, és gyanítom hogy külön Photoshoppal ki is vannak egy kicsit emelve a kontrasztok és színek. Ezek olyan szépségjegyek amiket te szabad szemmel nem látsz, vagy csak úgy ha tényleg belemászol valakinek az arcába 2 centire. Ebből a szempontból a cikk eléggé csúsztat, mert azt a látszatot próbálja kelteni mintha messziről is jól felismerhető jegyek lennének az arcokon. 1-1 pattanás és nyoma persze igen, de nem annyi és olyan dolgok amiket itt felsorakoztatnak.
2016. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!