Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szilágyi István hogy került...

Szilágyi István hogy került ilyen körülmények közé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Megdöbbenve olvastam a híreket.Azonban nem hagy nyugodni az a kérdés,hogy hogy jutott ez az ember ilyen szegényes körülmények közé.

Ez szégyen szerintem,hogy engedhettük meg?Valahol érzek felelősséget,hogy egy jelentős,a kultúránkhoz is tartozó ikonikus személyt így elengedtünk.


Tudnátok erre válaszolni?Ismeri valaki a színművész úr tragikus életutját?Mi történt itt??

Köszönöm a válaszaitokat.


2020. máj. 8. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ezek a művészek felélik amijük van. Nincsenek bejelentve sehova, vállalkozóként minimálbérre jelentik be magukat. Egy-egy fellépés, irodalmi est stb.. nettó 4-800ezer forint!!!!! Nem vicc! Elköltik, elverik. Aztán ezért nincs nyugdíjuk, mert a minimálbér után fizetik a járulékokat.
2020. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Egyik ok, amit az első is írt. Másik, hogy a fia elvette a pénzét és elitta, eljátszotta. Amíg aktiv volt, még elment, de a be nem jelentett évek utáni igencsak szerény nyugdíját is elvette. Az, hogy a fia mitől lett ilyen, az megint egy érdekes kérdés... :(
2020. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg a sokszorosát kereste meg egy élet alatt, mint én


valahogy nem tudom emiatt sajnálni

2020. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem.Viszont ő még a múlt rendszerben 65ben kezdte,ha jól rémlik.Akkor még nem volt ,ha joltudom önbevallásos adózás,hanem állami fizetés,vagy nem?

Persze gondolom,hogy a rendszerváltás után más lett az adózás,vállalkozóként.Viszont valami nyugdíjat e szerint csak kaphatott,amit a kisfia elivott..gondolom.

Ami azért nagyon bosszantó,hogy a rendszer,az ilyen anomáliák esetén nem tud semmit segíteni.Ennek a hibbantbak nem lett volna szabadlábon lennie már jó régen.

Köszi a válaszokat..

2020. máj. 11. 07:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon védte a fiát, volt már bíróság előtt, mert megverte az apját. :(
2020. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!