Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rajongok egy színésznőért de...

Rajongok egy színésznőért de félek hogy már nem fogok érte rajongani. Mit tegyek, vagy mit ne tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, éveken át rajongtam Penélope Cruz színésznőért, aztán már nem. Az elmúlt 2 évben rajongtam K.P.ért , van is kint poszterem a falon , csak már inkább idegesít mint hogy szórakoztat. És most ellégé Marvel-fan lettem és ennek befolyása alatt, Scarlett Johansson lett a kedvenc színésznőm. És ellégé félek hogy az lesz mint korábban. Mert hogy mivan akkor ha renfelek monfjuk egy posztert róla aztán már fél év múlva azt mondom hogy szedjük le?! Ez kissé hülyén hangzik de na , én félek.

2020. ápr. 17. 09:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Penelopé azóta nem tud leszokni az alkoholról, és már Scarlett is retteg, hogy most mi lesz.
2020. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!