Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rajongok egy színésznőért de...

Rajongok egy színésznőért de félek hogy már nem fogok érte rajongani. Mit tegyek, vagy mit ne tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, éveken át rajongtam Penélope Cruz színésznőért, aztán már nem. Az elmúlt 2 évben rajongtam K.P.ért , van is kint poszterem a falon , csak már inkább idegesít mint hogy szórakoztat. És most ellégé Marvel-fan lettem és ennek befolyása alatt, Scarlett Johansson lett a kedvenc színésznőm. És ellégé félek hogy az lesz mint korábban. Mert hogy mivan akkor ha renfelek monfjuk egy posztert róla aztán már fél év múlva azt mondom hogy szedjük le?! Ez kissé hülyén hangzik de na , én félek.

2020. ápr. 17. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyszer mindennek vége szakad. Ha idővel olyanokat tesz, amik a te értékrendedbe nem férnek bele, akkor azzal nem tudsz mit csinálni, egy idő után nem leszel miatta a rajongója. De az is lehet, hogy mindig meglep és olyanokat cselekszik, amivel még közelebb fog állni hozzád, akkor akár évekig is kedvelni fogod. Nekem is volt egy színész, akit 7 éven keresztül kedveltem, követtem minden közösségi oldalon stb. Aztán olyanokat nyilatkozott, ami teljesen szembement azzal a személlyel, akit eddig "ismertem" és kedveltem. Azóta nem követem sehol, nem nézem a filmjeit/sorozatait és nem keresek róla híreket sem.
2020. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Mert hogy mivan akkor ha renfelek monfjuk egy posztert róla aztán már fél év múlva azt mondom hogy szedjük le?!"

Akkor mivan? Miért baj ez?

2020. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon kockázatos. Szerintem bújj be egy sarokba és soha többet ne nézd a tévét.
2020. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi most ez a sok Scarlett Johansson kérdés? Történt vele valami ami miatt így fel lett kapva?
2020. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg csillapítani a fanatikus rajongásod. Gondolom még elég fiatal vagy, de 14-16 év felett szerintem már gáz és nem normális.


#4-es

Igen, egy éven belül két olyan filmben is szerepelt, amiért Oscar-díjra jelölték. (Véleményem szerint legalább az egyikért meg is érdemelte volna). Sokan kíváncsiak, hogy mire viszi a Marveles korszaka után. Meg kell hagyni több mint biztató volt, amit 2019-ben letett az asztalra.

2020. ápr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 A Bosszúállókban tényleg jó volt, melyik volt a másik?
2020. ápr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5

Bosszúállókért pont nem jelölték Oscar-díjra :D

Jojo Nyuszi (legjobb női mellékszereplő) és a Házassági történet (legjobb női főszereplő) c. filmben nyújtott alakításáért.

2020. ápr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja azokat nem láttam, nem fognak meg annyira a romantikus filmek. :D
2020. ápr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak az utóbbi romantikus. Egyébként én sem igazán nézek romantikus filmeket, de ezt eléggé felkapták.

A Jojo nyuszi jobban tetszett, mint írtam, szerintem azért meg is kaphatta volna az Oscart, főleg annak tükrében hogy a nyertesnek még a jelölését sem értem, azt meg végképp nem hogy meg is nyerte.

2020. ápr. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mekkora problémák! XD

Egyébként nem lenne semmi sem, egy posztert leszedni nem világrengető ügy. Van, aki több gyerekkel elválik a korábban imádott párjától, férjétől, feleségétől, mert nem működik többé a kapcsolat. Na, ha ők túlélték, te is túl fogod a "szakítást".

2020. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!