Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Néhány ember hogy tud rajongan...

Néhány ember hogy tud rajongani a sztárokért ennyire?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem Én is nagyon szeretem a zenéjüket sok együttesnek, főleg a Rock kategóriában.


de valahogy nekem mindig ez érdekes volt, hogy olyan emberek, akik minimálbérért dolgoznak egy koszos gyárba, vagy alig keresnek, eszeveszetten költik a pénzüket a legdrágább koncertekre, és bálványként tisztelik a sztárokat.


Még a fiatalok is kiadják az utolsó fillért a zsebükből a legdrágább koncertekre, és a sztárokat ezzel még jobban gazdagítva, had legyen még több milliárdjuk, és egy 100. luxushajójuk.


Észrevettem, hogy akik nagyon gazdagok, aligha rajonganak sztárokért, vagy megszállott zenerajongók, inkább a szegényebbik réteg az, aki ezt az irdatlan bálvány áradatot rázúdítja a sztárokra.


Itt volt az omega és scorpions koncertje, ingyenes volt, az emberek le voltak nyűgözve, de holott emögött a T-mobile irdatlan pénzeket mozdít meg az együtteseknek.


Tényleg jópofiságból, és szeretetből csinálják a zenészek ezeket, ha egyik napról 0 lenne a bankszámlájukon az összeg, akkor is ennyire kedvesek lennének?


2014. jún. 17. 13:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Én ez a pénzt inkább magamra költöm, a saját szerencsémre, és vállalkozásaira, és ezt a bálványozást valahogy átfordítom egy másik energiára...
2014. jún. 17. 13:20
 2/2 anonim válasza:

Szerintem az Omegára nem költöttek irdatlan pénzeket, pár rekesz sör az öreg alkeszeknek elég.


Ezzel együtt értem, amit mondasz, én se vagyok ilyen, hogy megálljon a lélegzetem, ha valami ismert embert látok, és mindenkinek elmeséljem. Ha megnézed a bulvárt az is arról szól, ki nősült meg, ki vált el, ki rákos, és kinek milyenek a családi kapcsolatai. Engem tökre nem érdekel egyik se.

2014. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!