Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tupac Shakur milyen ember volt?

Tupac Shakur milyen ember volt?

Figyelt kérdés

Nem nagyon ismerem, de elkezdett érdekelni, hogy hogy lehetett ekkora hatással sokakra.

A kérdést úgy értem, hogy már egy kicsit olvasgattam róla és azért enyhén fogalmazva, volt néhány zűrös ügye. Érdekelne, hogy ezeknek a vádaskodásoknak mennyire volt alapja. Értem, hogy a feketéknek mindig is nehezebb helyzete volt ilyen szempontból stb. stb., de úgy tippelem, hogy azért ő se volt egy szent.

Ezt, mint már említettem, úgy írom, hogy jóformán semmit se tudok róla, úgy hogy bocs ha rosszul gondolom.

17/L


2014. máj. 30. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a börtön ügyre gondolsz a zűrös ügyek alatt, akkor én a mai napig hiszem, hogy ártatlan volt. Nem hiába van rengeteg száma arról, hogy a nőket imádja, meg tiszteli, ő az egyetlen akiről nem tudnám elképzelni, hogy ilyet tett volna. Igazából nagyon jó ember volt, ha eltekintünk attól, hogy káromkodás/stb., akkor SZERINTEM simán lehet még példakép is. Amilyen energiája volt, amilyen pozitívan állt hozzá mindenhez, amilyen lelkesedéssel tette a "dolgát", fantasztikus. Meg hihetetlen szeretettel fordult a családjához, törődött mindenkivel, akinek csak szüksége volt rá. Akármennyire is "nagymenő"-nek mutatja magát, én hiszem, hogy ő egy jó ember volt. És nyilván nem, nem volt ő sem szent, hiszen rengeteg száma van, amiben más rappereket (pl.: Biggie Smalls) szid, oltogat. De mellette szóljon, hogy hihetetlen tehetséges, okos ember volt, és nem csak rapper. Költő, színész, forradalmár és tehetség. Nagy kár szerintem az emberiségnek hogy csúnya szavakkal élve eltették láb alól. Ő csak az igazságról beszélt/rappelt, nem fake dolgokról. Nyilván van ilyen száma is(ribikről, piáról, stb), de rengeteg értelmes, tartalommal teli, nagy mondanivalójú számai is vannak. Igazából a saját szavaival lehet őt legjobban jellemezni: "Még életemben legenda lettem!" Csak hát sajnos a legvalószínűbb oka a halálának az nem a bandák miatt van, vagy WestVSEast miatt, hanem valószínűleg a kedves állam intézte el. Ennek egy oka lehet: IGAZ volt. Nem beszélt mindenféle hülyeségről, megmondta ami volt!
2014. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Azt hittem már senki nem ír.:) Elkezdtem hallgatni egy két számát, és megnéztem az utolsó 24 órájáról szóló doku filmet, így már kicsivel többet tudok. Az egyszer biztos, hogy sok szempontból lehet rá példaképként tekinteni.
2014. jún. 20. 20:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy te milyen számait kedveled?
2014. jún. 20. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából az összeset szeretem. :)

Konkrétan kedvencem nincs, mindig változó, most éppen a Life's So Hard-ot hallgatom agyba-főbe. :D

Azt szeretem 2Pac-ban, hogy sokoldalú. Ha lassú zenét szereted, van lassú száma (pl.: Keep Ya Head Up, Dear Mama, Life's So Hard), ha gyorsabb, pörgősebb számoknak vagy a híve abból is van egy "pár" (pl.: Hit 'Em Up, Made Niggaz, 2 Of Amerikaz Most Wanted).

De én mondom, mindent ami Tupac :'D

2014. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!