Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Majka-Czutor veszekedés....

Majka-Czutor veszekedés. Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Én Czutor Zoltánt egészen addig nem is ismertem, amíg nem lett Majkával rosszba, és nem oltogatták egymást.


Czutor Zoltánt szinte senki nem ismeri, Majkát viszont az egész ország. Olyan sikereket ért el, hogy minden magyar megirigyeli.

Erre Czutor Zoltánt állítják be nagy előadónak meg zenésznek, holott Majka zenéit millióan nézik meg és sokat hallgatják.


Sokan olyanokat kommentelhetnek, hogy "Ki ez a Majka?" vagy "Majka egy szr, tehetségtelen, ózdi paraszt", holott olyan emberek írják ezt, akik semmire nem vitték az életbe.


2020. ápr. 17. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert az emberek szeretnek ismert embereken csámcsogni, azok életén, tehetségességén, bármin.
2020. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Nana, azért legyünk tisztában a dolgokkal.

Az, hogy Czutor nincs annyira előretolva a médiában, mint Majka, még nem helyezi az ő művészi értékét alábbra. Én speciel ezerszer többre tartom az ő zenéjét, mint Majka kakaógengeszter-rappjét.

Czutor ugyebár a Belmondo zenekar énekese, ami elsőre lehet, hogy nem mond sokat az embereknek, mivel éppenséggel nem egy fesztiválzenekar. De ha megemlítjük például a Lesz, volt, van slágerüket, akkor egyből vágja mindenki, hogy kikről van szó.

2020. ápr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kèt VALOJABAN ismeretlen ember barmilyen megnyilvanulasa lenyegtelen es csak az idiotakat erdekli.

Majkarol tudom h ki a masikrol fingom sincs.

2020. ápr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért Czutor egy csöppet tehetségesebb mint Majka.. Csak Majka jobban el tudja magát adni, illetve a médiatanács is jobban nyomja.
2020. ápr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Czuczor Zoltán zenész, Majoros Péter pedig csak egy gyenge előadó. Az nem fokmérő, ki mennyire ismert! Majoros azért ismertebb, mert a sok igénytelen embernek az igénytelen "zene" is megteszi...
2020. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát én meghallgattam azt a számot, és lehet velem van a baj, de én nem hallottam ezt a számot még soha.


Én Majkát nevezném előadónak, nem pedig Czutor Zoltánt, és ha annyira nagy zenész, akkor miért nem tudod leírni a nevét? Nem Czuczor, hanem Czutor de mindegy is...


Majka igenis tehetséges, nem véletlenül tölti meg a szórakozóhelyeket, nem véletlenül nézik meg a dalait több 10 millióan.


Czutor Zoltánnak hány feliratkozója is gyűlt össze évek alatt? 2 ezer.


Majkának a 10 ezerhez elég volt pár nap.

2020. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azert az megvan utolso hogy attol meg hogy sokan neznek valamit attol az mèg nem lesz feltetlenul jo?
2020. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen! Mint írtam, nem minden esetben fokmérő az ismertség! A Rolling Stones sokkal ismertebb, mint a Dream Theater, de ha az R.S. 10.000 évig zenélne, akkor se közelítené meg D.T-t!!! A nevet pedig a telefon írta át, amit nem vettem észre.

Majoros nem zenész, hanem csak egy "paprikajancsi"!!!

2020. ápr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Na akkor ha Majka papucs, és gyenge előadó, akkor meséljetek el ti fotel harcosok, hogy mit értetek el az életben! Szeretnétek ti olyan "papucsok" lenni, mint a Majka, mert ti csak net harcosok vagytok!


Egyébként meg ha nem lennének jók a Majka által írt dalok, akkor nem hallgatnák ennyien ti észkombájnok!

2020. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9: Akármilyen hihetetlen, nem mindenkinek életcélja, hogy egy legalja valóságshow-ban való kreténkedéssel törjön ki a tömegből. Ételre sem csak a szakácsok mondhatják, hogy szar, így már leállhatnánk ezzel a "jajtenemisvittedsemmiremajdszóljhaigen" baromságokkal.


Az meg, hogy kit mennyien hallgatnak már azóta irreleváns amióta a Gangnam style nézettsége az egekbe tört. Csak a magas nézettsége miatt elég nagy hülyeség lenne azt mondani, hogy PSY egy hihetetlen művész.

2020. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!