Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ismeri valaki Ayse Gülec-t?...

Ismeri valaki Ayse Gülec-t? Szerintetek milyen lehet a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 30. 11:37
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Egyébként mikor mondja, hogy majdnem tönkretették valakik a szülinapját, az mit takar? Nem találtam róla kifejtést.


Illetve, megfenyegették az egyik prison penpalját is?

2020. júl. 30. 08:32
 12/24 anonim válasza:
100%
Nekem gimis évfolyamtársam volt. Nem sok közvetlen kapcsolat volt köztünk, de azért mindenki tudta, kicsoda Ayse. Kedves és aranyos lány volt, feltételezem, most is az. Arra emlékszem, hogy az osztálytársai sokat gúnyolódtak azon, hogy youtubeozni kezdett, erre tessék, ma már egészen népszerű minden social media felületen. A másik "támadási felülete" a súlya volt, de ma igazán büszke lehet a külsejére is. A gimi után csak néhány videóját láttam, de ezekből lerítt, amit már sokan leírtak sok helyen, hogy rengeteg rossz tapasztalata van srácokkal. Szomorú, hogy ebben a rabos levelezésben lel örömet, még szomorúbb, hogy ezt tízezres közönség előtt teszi, ki tudja, hány könnyen befolyásolható tizenéves lánykát elérve.
2020. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

Múlt hét pénteken jött ki Zshow time, Osváth Zsoltnak az első videója amiben reflektál Ayse videójára... És hát nem volt éppen pozitív véleménnyel.. Ha nem láttad akkor érdemes megnézni! ;) Gondolom, volt aki betámadta a Aysét ezért.. Zsolt videója után letiltotta a kommentálást a videója (videói?) alatt, az intsán, és azt hiszem a tiktokján is...

Igen valaki a Dev (bocs ha rosszul írom) nevű paliját állítólag vki megfenyegette, és szerintük csak egy magyar lehetett... Mind ezt a tiktokján elég útszéli stílusban közölte, de azt a vidit már letörölte..

2020. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszi, megtaláltam megnézem ma később.
2020. júl. 30. 17:28
 15/24 A kérdező kommentje:
Megnéztem és teljesen egyetértek azzal, amit Zsolt mond. Körülbelül minden normális értékítéletű ember véleménye ez szerintem.
2020. júl. 30. 20:55
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Anno nekem is egész szimpinek tűnt, de a már említett témával nálam is kiverte a biztosítékot. Nyilván erősen megkérdőjelezhető a hozzáállása ehhez az egészhez, de mivel joga van neki is véleményt nyilvánítani, ha az első yt-os videójánál megállt volna a történet, azt mondom, oké, ha neki ez boldogságot okoz tegye, és nem érdemli meg a halált/megerőszakolást kívánó durva kommenteket. Viszont ahogy a tiktok oldalán megnyilvánult, az valami elképesztő. Iszonyatosan bunkó, primitív, alpári stílusban osztja ki azokat, akik nem értenek vele egyet (és itt nem azokra gondolok, akik ténylegesen gyűlölködve, sértőn nekimentek a véleménye miatt, hanem azokra, akik normális hangnemben tettek fel neki kérdéseket és megfogalmazták az aggályaikat). Ő nem fogad el ellenvéleményeket, ha nem értesz vele egyet, akkor a te meglátásod már nem is valid.

Szvsz Sythex és Zsolt elég jól megfogalmazták, amit többek közt én is gondolok. Ami pedig magát Ayse-t illeti, biztosan nem rossz ember, de a világlátása, értékrendje nem egészen stimmel, ami biztosan visszavezethető a múltbeli rossz tapasztalataihoz (lsd a storytime videóit) és megoldatlan problémáihoz.

2020. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Igen, abban Aysének adok igazat, hogy kiakadt azokra, akik alpári stílusban fogalmaztak meg neki kritikát. De ha a normálissal is baja van, azt nem értem.


Szerintem ő is érzi, hogy most egy kemény témába nyúlt bele és szerintem ő nem az a típus, aki csak úgy meghátrál és igazad ad a kommentelőknek. Szóval én érzek emögött egy csakazértis megmutatom attitűdöt.

2020. júl. 31. 12:17
 18/24 A kérdező kommentje:

AHogy számolom már eltelt az az 1 hétnyi idő bőven, amit az utolsó videóiban említett, hogy szünetel, és még mindig semmi. Aztán láttam, pár napja liveolt Tiktokon, de arról sajnos lemaradtam.


Valaki esetleg tudja, miről szólt az a liveja?

2020. aug. 16. 18:45
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de pár napja instán volt kérdez-felelek, és igen ocsmány hangvételben válaszolgatott..
2020. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Na instán fenn se vagyok :D
2020. aug. 16. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!