Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ismeri valaki Ayse Gülec-t?...

Ismeri valaki Ayse Gülec-t? Szerintetek milyen lehet a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 30. 11:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapja találtam rá intsán egy játék kapcsán, egész szimpatikus lett, de amikor kiderült, hogy elítéltekkel levelezik akkor nagyot csalódtam benne. Ráadásul a kommentelők is nagyban támogatják benne.. Én ezt roppant veszélyesnek tartom, valaki sittre kerül az nem a két szép szeme miatt kerül oda.. Nagy mesterei tudnak lenni a manipulálásban, és levélben lehet akármilyen kábító dumát nyomni. Főleg nem kap valaki csak úgy halál büntetést.. Két hét után két bűnöző már csaknem a legjobb barátja?! WTF!
2020. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen, ezt pont én is láttam tőle, hogy videóban említi ezt. Én is eléggé ledöbbentem, hogy ilyenekkel barátkozik, de az ő dolga. Szerintem valami nincs rendben vele lelkileg, ha így keres barátokat. Ennyi erővel velünk is barátkozhatna, akik fel vagyunk rá iratkozva, kisebb eséllyel van köztünk bűnöző...
2020. júl. 13. 19:53
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértenék veled abban, hogy az ő dolga lenne, csak sajnos csinált belőle videót,-lehet, hogy még egy lesz belőle-, és elolvastam a kommenteket is, és hihetetlen, hogy mennyien ráugrottak a témára, ez riasztó! Tudom, hogy mondta, hogy ő nem akar a videóval senkit buzdítani, hogy ilyesmibe vágjon, de mégis egész videó nézése közben az volt az érzésem, hogy úgy beszél ezekről az emberekről mint valami cuki tini banda lenne, akik tök ártalmatlanok, és semmi baj nem lenne ezzel az egésszel.. Szerintem sincs lelkileg rendben! Talán jobban is járna ha inkább a feliratkozóival barátkozna..
2020. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek. Én férfiként egy nagyon aranyos, szép csajnak látom, sok videója alá kommenteltem is egy kedves szót, vagy mondatot, de soha még csak egy like-ot sem adott rá, míg a lányoknak eléggé osztja. Most ez hülyén hangzik, hogy ilyeneken rugózom, de megfigyeltem, azóta nem kommentelek már. Persze ez neki szíve joga, csak remélem nem megy el ilyen "fura" irányba...
2020. júl. 13. 23:07
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a "3 hónapot adtam magamnak" videójánál csatlakoztam be, az nagyon tetszett. A többit is megnéztem, szintén tetszettek.


Ez a rabos dolog viszont nekem is sok. Szerintem alapvetően aranyos, kedves és értelmes lány Ayse, de borzasztóan naiv. Erről nem csak a rabos dolog árulkodik, hanem az is, hogy kiutazott egyszer külföldre egy pasihoz, de az nem foglalkozott vele. Úgy értem, ki merne kiutazni? Ráadásul még az a szerencsésebb eset, hogy ghostingolta a srác, nem pedig megerőszakolta.

2020. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ezek a vlogjai tetszettek nagyon, akkor követtem be. Durva sztorik. Főleg a randija, aki nem szállt le róla és régóta követte, mint utólag kiderült.


De látszik, hogy nagyon vágyik a szeretetre, ugyanakkor elképzelhető, hogy csak a top pasikat veszi emberszámba. Azért gondolom ezt, mert a sztorijaiban általában olyan pasik vannak ,akik csajozógépek. Szóval nála meglehet, hogy egy átlagos rendes srác kevés neki.

2020. júl. 28. 15:04
 7/24 anonim válasza:
100%
Én youtubeon találtam rá, pont a rabokkal levelezős első videóját. Habár a témával nem teljesen értek egyet, meghallgatam, és az alapján egy szimpatikus, intelligens lánynak tűnt, bár eléggé elfogultnak ezzel az egésszel kapcsolatban. Az fura volt hogy a kommenteket már mind a két videójánál letiltotta, visszamenőleg is. Viszont kíváncsi voltam még erre az egészre, így letöltöttem a Tiktokot, hogy ott megkeresem....és te jó ég. Ég és föld a különbség a youtubeos és a Tiktokos stílusa közt. Míg a YT-on egy értelmes, felnőttes gondolkodású, érett lánynak mondanám, addig a Tiktokon egy 16 éves kiscsajnak, aki mindenkit kioszt, és veregeti a mellét hogy bíccsénvagyokamenő. Véleményt nem fogad el, és bár korábban sokszor hangsúlyozta hogy NEM romantikus célzattal írt nekik, az utolsó videóiban már arról affektál hogy nem sikerült lerombolni a "kapcsolatát"....ellentmondás az egész kislány, mert ez nem a legfelnőttesebb. Sajnálom mert tényleg szimpatikusnak tűnt, de a Tiktokos stílusa nekem nagyon nem gyerebe.
2020. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Oh, nem is tudtam, hogy Tiktokon fenn van, rákeresek. Mondjuk eddig csak a youtubeon követtem.
2020. júl. 29. 10:09
 9/24 A kérdező kommentje:

Megnéztem a Tiktok videóit erről, hát eléggé kiakadt a lelkem :D


De megértem. Itt igazából előhozott egy baromi megosztó témát, és ennek ez a következménye. Már mikor megláttam, hogy ez lesz nála a téma youtubeon, akkor sejtettem, hogy lesz valami ilyesmi. Erre viszont lehet nem készült fel. De mivel a negatív reklám is reklám, most méginkább odafigyelnek rá, mint influencerre. Szóval ha okosan csinálja, ebből még jól is ki lehet jönni, de átgondolást igényel. Szerintem nem véletlen, hogy bejelentette, most elvonul 1 hétre.

2020. júl. 29. 11:43
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon rossz úton halad a hölgyemény.. Ebből max akkor jönne jól ki ha, bocsánatot kérne, és letörölné a levelezős videókat (nem fogja mert a tiktokon már bejelentette, hogy továbbra is megfogja osztani a tapasztalatait), vagy kitenné rájuk a 18as karikát, és minimum bejelentkezősre állítaná a videó megtekintését, hogy legalább ne lássa mindenki. Borzasztóan el van szállva magától, pedig csak pár hete levelezik ezekkel az emberekkel, tehát nincs igazán hosszútávú tapasztalata, hogy ossza az észt.. Ráadásul úgy beszél ezekről mintha új Gucci csizmát vett volna, ártalmatlanok lennének, minden csillám póni, szivárvány, happy, peace lenne... Legremekebb érvelést tőle szintén a tiktokon hallottam tőle sikerült neki egy jót magyaroznia, mert állítólag az egyik kedvenckéjének küldött vki vmi fenyegető üzenetet.. És erre ez a megoldás?! Magyarozni, mert csak magyar tehette?! És fenyegetőzött is hozzá! Ezt meg, hogy merészeli? Ha ő, állítása szerint 8 éve van benne a social mediában, akkor nem kéne tudnia jobban kezelnie az egészet? Ha ő csinál egy nagyon megosztó témáról videót, még megosztóbb stílusban, akkor majd nem gondolja, hogy majd csak dicsérő kommenteket fog kapni?! És ha ennyire nem érzi jól magát itt, akkor miért nem költözik Törökországba, vagy a még remekebb Amerikába?

Nem kicsi morális problémái lehetnek... Biztos számtalan sebet szerezhetett már ha ennyire ezekre az embereknek a "barátságára"/megváltására vágyik..

A videó vágása meg borzasztó! Sok a félbe maradt mondat, amit ki kéne fejtenie nem fejti ki, levegőben maradt gondolatok..

Ez nem a negatív reklám is reklám dolog ez inkább a bokán lőtte magát esete, és pont nem ilyen "influenszerrekkel" kéne dolgozniuk a cégeknek, már amelyik ad magára.. Jól látszik amit mondanak a mai húszasokra, hogy mennyire tinédzserek még..

2020. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!