Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pap Dorka vélemény?

Pap Dorka vélemény?

Figyelt kérdés
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2020. febr. 15. 23:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
95%
Dorci egy irigy rosszindulatú paraszt. Képzeljétek, nem azért van róla ennyi negatív vélemény, mert irigyek vagyunk a külsejére. Basszus, csak ezzel lehet jönni? Ha rossz véleménnyel vagyok valairől, akkor biztos irigy vagyok, mi? Ügyes lány? Igen. Szép lány? Igen. Elismerem én ezeket, ne aggódjatok. De ahogy viselkedik, az r*hadt gáz. Ahogy Bogival kötekszik, meg beszél vele olyan lekezelő alpári stílusban, meg ahogy Zsoltról is beszélt... és leszarom, milyen a Bogi, egyébént tök normálisnak tűnik, ettől függetlenül Dorci akkor sem engedhetne meg ilyen stílust magának vele szemben. Se Zsolttal szemben. Úgyhogy ennyit erről, kedves előttem szólók, akik Dorcit védték.
2020. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%
Napról napra jobban meggyűlölteti velem saját magát,ha én Bogi helyéven lennék lekevernék neki egy pofont,de te mit gondolsz kérdező?
2020. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
89%
Jézus hatalmas hibát követtem el! Véletlen egy Dorci védőnek hasznos választ adtam!
2020. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
89%

",sajnálom" Dorcikát az élet nagyon megfogja büntetni amit tett Bogival,amugy nem tudom hogy a tvnézőknek és pirosaknak vagy a kékeknek vsn igaza mert abban szerintem 90% ember egyetért hogy Dorci egy Kocsog,szerintem a tobbseg dontott ,,drága" kihivok

Remelem dorci és bogi meg a tobbiek is olvassak a kommenteket vagy majd valaki jelezzen nekik mert ezeket muszaj elolvasniuk

Hajrá bajnokok!

2020. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
13%
#24: Bizonyára muszáj elolvasniuk pár arctalan ember fikázását...
2020. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
87%

Arcátlan?arcátlan vagy te meg a durcika ha őt véded.....

Te nem ismersz engem ugyhogy légszives ne irj olyan válaszokat olyan emberekről akiket nem is ismersz pláne nem úgy hogy azt a kocsog 18 éves gyokert véded már elnézést! De ezt érdemli a fikázásokat ezt,mást nem...

2020. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
79%

Zozi kiesett...😭😭😭😡😬



Dorci,Adu lehet hogy nem teszek nagy dolgokat az életben és lehet hogy semmit sem fogok elérni de azt az egyet a világon a legjobban remélek hogy ezt 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000szeresen fogják visszakapni ,én ezt nem hagyom igy a dorcika meg adu kedvére tesznek szert ,de ha meghalok is ezt nem hagyom annyiban ezt az égből fogom megbosszulni dorcika KÉSZÜLJ!!!!😬😡😠😤😣😣😤😡😬😠😈😈vérszemet kaptam!véres bosszu lesz minden rosszért ami t tettetek az MEGBOCSÁJTHATATLAN haha! Egy szó kavarog a fejemben ...BOSSZÚ,BOSSZÚ,BOSSZÚ

BOSSZÚÁLLÓK!!!!!!!!

ÉS EGY VERSET is irtam zozinak mi djart leirom

2020. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
85%

Gabinak és Zozonak:


Van Isten lesz nyár,ha zozo nyer a Nap sütni kezd,ha győzni tud,az ég ragypgja be a Napot,az emberek az örömük,az igazság az zozo lesz ,mi BMX mi győzelem ha van igazság van Isten Zozo nyer ,ha nem még zozo nyer a szaltó,Gabi s az Isten mi büntetés ,Adu Dorcika,az 19000000001szeresen kapják vissza...


Gabi Zozo és bajnokpk! Jók voltatok imádlak!

2020. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
85%

ATYA ÉG NYERT GABI!HUHU micsoda boldogság!és ott van mindenki❤❤❤❤❤❤ÉS BOGI!ÉS AKKOR EGYKÉTHÁ MIÉNK A BAJNOK CSAPAT PIROSBAN VERSENYZÜNK ROHANUNK ÉS GYŐZÜNK 10PONTOT SZERZÜNK,MIÉNK A BAJNOK CSAPAT EGYMÁSÉRT KÜZDÜNK! NÁNÁNÁNÁNÁ EGYMÁSÉRT KÜZDÜNK!

HUHU GABI!!!!NAGYON JÓ VOLT! SZÉP VOLT Gabi!❤❤❤szép VOLT ZOZI ❤❤❤❤SZÉP VOLT BAJNOKOK!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HÁHÁ!UGY KELL DORCINAK URISTEN MEGÉRDEMELTED !GABI URISTEN EZ NAGYON JO VÉGRE AZ ÉN KEDVEMCEM IS NYERT(ZOZON KIVUL) HUHU GABI ESZMÉLETLEN BOLDOGSÁG!!😀😀😀

2020. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Dorci1999 válasza:
51%
Ügyes és szép lány. Viszont a személyisége kiforratlan, éretlen, sokszor bunkó volt a játék során. Ugyanakkor nem teljesen reménytelen eset, mivel tud jószívű is lenni. Dórának segített mikor pánikrohama volt, Davet is vígasztalta párszor, erőt önbizalmat, adott neki. De nem viselkedett szépen Bogival. Az gondolom hogy a döntőt megérdemelte, mivel jó játékos volt, de a győzelmet nála sokkal jobban megérdemelte Dorka vagy Gabi.
2020. júl. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!