Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pap Dorka vélemény?

Pap Dorka vélemény?

Figyelt kérdés
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2020. febr. 15. 23:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
21%
Az a csaj egyszerűen tökéletes.
2020. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Hát nekem nem ez jut róla eszembe! A fenékrázása ízléstelen, ahogy beszél idegesít! Gyerek még, nem kellene itt lennie!
2020. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
40%
Oké, hát ilyen a gyk... A véleményem normálisan leírtam és le lettem pontozva. Lehet, hogy nekem is valami olyan irigy dolgot kellett volna írnom, mint a felettem lévő. Mert olyan jó magyarosan kell mindenkit negatívan feltüntetni...
2020. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%
Szegény Dorcika, értékrendje az aztán van! A Zsolti bunkó! Hát adjon neked az élet egy olyan párt mint a Zalánka! Ennél rosszabbat nem is kívánhatnék! Valahogy ki kellene szedni a kapát a szájából, hogy értsük amit mond!
2020. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Valamiért nekem az összes kihívó arrogánsnak és nagyképűnek tűnik...azok is :D mint valami megvadult bakcigány úgy viselkednek... Ő pedig egyszerűen idegesítő...
2020. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%
Minősíthetetlen az egész kék csapat! Felháborítóan buta, bunkó bagázs! Ha a Zsolti anyukája lennék baseboll ütővel várnám Zalánkát és Dorcikát a repülőtéren!
2020. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg Zsoltinak elege lett az alpári kihívókból, eleve az exatlon színvonalából, és haza akart menni! Szerintem az már sok lett volna neki,hogy ezekkel az alpári emberekkel egy mezben versenyezzen! És ezt meg is értem!
2020. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
Dorcika büszke lehet magára újfent remélem ő lesz az első kieső a kékektől!
2020. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
Majom
2020. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%

Szerettem dorcit de nagyon megkedveltem bogit és miután dorci azt mondta alexának hogy bogi csapatfőnöknek képzeli magát megutáltam,egy nagyképű majom a fenékrázása meg annyira idegesít ez már r*b@nckod*s

Tavaly is meg idén is a kihivók olyan nagyképűek tusztelet az 1 kivételnek meg hát tavaly andrisnak meg norbinak meg áginak meg szidinek.... Na mindegy


Dorci egy majom

2020. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!