Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pap Dorka vélemény?

Pap Dorka vélemény?

Figyelt kérdés
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2020. febr. 15. 23:35
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
93%

Túlságosan sokat képzel magáról. Éretlen,nem most kellett volna mennie. Ha valami nem sikerül neki, elmegy hisztizik egyet,mint egy gyerek. Felnőttiesen ezt úgy kell kezelni, hogy ez most egy ilyen pálya volt, így sikerült,majd a legközelebbi. Az egész kék csapatot lehet így jellemezni, mindenki ezt csinálja. Boginak most nagyon jól megy, Dorci erre jól kiközösíti, mert Bogié a legjobb statisztika, és nem az övé, ez sem tetszik neki. Most,hogy Alexával kell párbajoznia, Zalán megmondja, hogy fogadja el Lacikától a medált, ha nem megy. Dorcinak van kettő. Ez most megint egy kiközösítés. Emberileg 0 Dorci is, és az egész kék csapat is. Flóri is kiesett, és úgy tervezték, hogy kidobják Dave-t.

Kicsit hosszú lett,de röviden jellemezve Dorcit: éretlen, nagyképű, jól ért a kiközösítéshez, emberileg 0.

2020. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%
Dorci egyszerű parasztlány!
2020. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
12%

Hát, igen. Tényleg jogosan tartják irigynek a magyar nép nagy részét. Dorka ma elég keményen verte az ellenfelét, végig higgadt volt és koncentrált.

Elszállt? Nem. Buta? Nem. Béna? Nem. Egyszerűen ügyes és jól néz ki, ami ebben az országban sok ember szemét szúrja. Miattatok menekült ki jó pár ismerősöm külföldre.

2020. márc. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%
Alexát nem volt nehéz megvernie, ráadásul úgy, hogy a sportjának negfelelő volt az ügyességi! Elszállni már régen elszállt, és buta is!
2020. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%
Semmi irigylésre méltót nem találok a Dorciban! Ügyesnek ügyes, de rajta kívül még sokan ügyesek! Szerintem egyáltalán nem néz ki jól, és ha megszólal.......!
2020. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
20%
Nem tudom mi itt a nagy háborgás oka. Ha nagyképűségnek számít az, ha valaki kiáll magáért, akkor gratulálok. Az Exatlon egy csapatjáték, és annyiról van szó, hogy Dorci, Zalán, Adu ennek szellemében szerepel. Szerintem pont, hogy Bogi hisztizik, és megy szembe folyton a csapattal. Ismerem az ilyen hozzáállást sajnos, nagyon negatív tud lenni. Dorci pedig a korához képest dicsérendő teljesítményt nyújt, lehet, hogy nem a legjobban viseli mindig, ezért becsúszik néha egy kis hiszti, amit minden lány le szokott vágni, ahhoz képest Dorci teljesen jól tartja magát. Arra meg kíváncsi lennék, hogy a nagy kritikusok hogyan bírtak volna 18 évesen egy hasonló megmérettetést. Kicsit nehezebb, mint neten irigykedni...
2020. ápr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
9%

#15: Ha semmi irigylésreméltót nem találsz benne, akkor meséld már el, hogy mi ez a sok lehúzó hozzászólás róla. Te is elismered, hogy ügyes. Láthatóan a külsejére irigy vagy. Az meg, amit mond, azt tartalmazza, amit a #16-os leírt.

Tényleg egy lehúzó nép vagyunk.

2020. ápr. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem azokat az embereket akik nem látják az emberekben hogy micsoda kétszínűek,amugy meg az szerintem elég fura higy az összes hírt bogiról dorci terjeszti (csapatfőnöknek képzeli magát,szerelmes dávidba)én arra lennék kiváncsi ilyenkor a szülei mit gondolnak hogy ejnye dorci miért veszekszel, 18 éves létedre vagy hogy azaz kislányom mond csak meg!

Bogi pedig egy nagyon aranyos lány mint tavaly ági akit ugyanugy kiközösitettek pedig nem csináltak semmit egyszeruen a nagyképueket szeretik ami dorciban 10/10 re jellemzo ,3 szoval jellemeztr magát 1el nem értekegyet a barátságos én nem barátkoznék vele,régen ezt gondoltam:jaj sir szegény lány most pedig :sirjá csak te majom

2020. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Bogira pedig féltékeny ,még ugy voltam vele nem bah ha o nyeru meg

De azért imádkozok essen má ki ezek a kihivok teljesen kikészitenek szegény bogit sajnálom ádi kiesése után senki se maradt ,arra lennék kiváncsu ehez a dorci viselkedéshez szasza mit szolna


Kerdező te mit gondolsz?

2020. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem szimpatikus, buta, és ha valami nem úgy jön össze a csapatnak, próbálja a 3 új versenyzőre kenni. Tényleg szép, de ettől függetlenül nagyképű és buta. A kihívók közül az egyetlen szimpatikus ember a Bogi, ha ő nyerné meg azt el tudnám fogadni, annak ellenére is, hogy bajnokszurkoló vagyok.
2020. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!