Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Balázs miért mondja hogy 180...

Balázs miért mondja hogy 180 centi?

Figyelt kérdés
Fábry show-ban Fábrytól max. 2-3 centivel tűnik többnek. Fábry 168 ő bevallja.

2019. nov. 16. 18:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Miért érzem azt hogy 170 centi vagy kevesebb vagy? Ezért dühít a kérdés?
2019. nov. 18. 00:51
 12/18 anonim ***** válasza:
40%

Én azt nem tudom, hogy te miért érzed ezt, de javaslom ne hallgass a megérzéseidre, mert nem igazán működnek.

Engem nem dühít a kérdés legkevésbé sem, a hülye emberek zavarnak, meg azok, akik saját maguk helyett másokkal foglalkoznak (pl. hogy tud xy megengedni magának egy házat, miből él xz, stb.), aztán meg máshol azon siránkoznak, hogy 10 éve nem emelik a fizetését, nem tud lakást venni a fizetéséből, mit csináljon, hogy a barátai keressék. Ha az embeerek többet foglalkoznának magukkal, azzal, hogy a saját életüket hogyan tehetnék jobbá és nem ilyen hülyeségekkel töltenék az idejüket, mint celebek magasságát próbálják kitalálni (nem is értem miért érdekel valakit, hogy ki milyen magas és hasonlítgatja máshoz, aztán még közzé is teszi a hülyeségeit), akkor már Ausztriát is megelőztük volna.

2019. nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Tehát aki a celebekkel foglalkozik az hülye, de aki velem foglakozik az nem az?
2019. nov. 18. 17:25
 14/18 A kérdező kommentje:

Az ilyenek miatt mint te, megy át minden itteni kérdés trágárkodásba. Az ilyen kötekedő, magukat okosnak hívő majmok miatt.

Továbbmegyek, éppen az ilyenek, mint te, az oka annak is, ahol az ország tart.

2019. nov. 18. 17:37
 15/18 anonim ***** válasza:
55%

Hmm... Hol is voltam én trágár? És mi a kötekedés: az ha valaki valakiről nyilvánosan azt állítja, hogy alacsonyabb, mint aminek állítólag mondja magát (bár én kétlem, hogy valaha valaki is megkérdezte volna ezt egy riportban, vagy ő kérdés nélkül kijelentette volna, hogy hány centi), vagy az ha valaki megkérdezi, hogy az illető ezt miért állítja, honnan tudja, miért foglalkoztatja, majd egyik kérdésre se kap választ, hanem aki őt kérdezte azt kezdi támadni?

Egyébként te kérdeztél hülyeséget egy nyilvános fórumon én meg hozzászóltam mert kérdések merültek fel bennem, de egyikre se válaszoltál...

2019. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Barátom! Ha feltesznek neked egy kérdést, mindig azt kérdezed, miért foglalkoztatja, a válasz helyett? Miért foglalkoztat? Most ez nagyon fontos neked? Tán pszichológusnak készülsz?
2019. nov. 18. 20:00
 17/18 anonim ***** válasza:
60%
Mert annyi... Én láttam élőbe Békéscsabán, én 166 vok, nálam kb több, mint egy fejjel magasabb volt. Autogramot is adott.
2019. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ja persze 166 vagy es több mint egy fejjel magasabb. Ha egy fej 25 centi meg mondjuk még 2 centi, mert szerinted több mint 1 fej, tehát 193 centi. Na menj máshol hantázz
2019. nov. 22. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!