Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Balázs miért mondja hogy 180...

Balázs miért mondja hogy 180 centi?

Figyelt kérdés
Fábry show-ban Fábrytól max. 2-3 centivel tűnik többnek. Fábry 168 ő bevallja.

2019. nov. 16. 18:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vadon Jani is bevallja, 160 centi. Mikor egymás mellett állnak kb. 10 centi sincs a különbség
2019. nov. 16. 18:23
 2/18 A kérdező kommentje:
Meg úgy általában balázs mindenki mellett látszik hogy törpe, meg is van a törpe jellegzetesség, hogy nagyfejű, groteszk
2019. nov. 16. 18:25
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem bántani akarom szegényt, dehogyis, csak fura hogy ilyen nyilvánvaló dologról füllent
2019. nov. 16. 18:27
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert szegény annyi szeretne lenni, és azt hiszi, hogy ha eleget mondogatja, akkor annyi is lesz.
2019. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hol mondja?
2019. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Rádióban többször mondta
2019. nov. 16. 19:03
 7/18 A kérdező kommentje:
Meg neten is az szerepel amit mondogat, kicsit vicces
2019. nov. 16. 19:04
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
És ez téged miért zavar ennyire? A kérdésedre eddig te írtad a legtöbb választ. Szerintem foglalkozz magaddal és ne másokkal. Nem tudod miyen magas, én se tudom milyen magas, engem nem is érdekel és még sok más embert se. Ha nem tudsz aludni amíg meg nem tudod, hogy milyen magas vagy miért mondja magát ennyinek, akkor írj a műsorába és kérdezd meg. De szerintem inkább foglalkozz magaddal többet és boldogabb leszel. De ahogy gondolod.
2019. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8-as szövegértelmezésből vagy gyenge plusz neveletlen vagy. Én viszont türelmes ami erény.


Tudom hány centi, de ha azt írom nem lenne elég hiteles, ezért adtam meg inkább összehasonlítási alapokat, amivel kvázi bizonyítottam, hogy milyen magas.

Ezenkívül azt is tudom hogy 180 centit ad meg magáról.

Ezek nem voltak kérdések. Szövegértelmezés egyes.

A kérdés az volt, nem ciki-e egy közszereplőnek egy ilyen hazugság? Tehát miért mondja azt hogy 180 a 170 helyett?

Jó ezért még nem buktatlak meg, nálad eszesebbek is félrenéztek már ezt azt.

De amit te kérdésnek véltél, arra a választ nem tudtad mégis idepiszkítottál.

Magatartás egyes, és így már megbuktatlak.

2019. nov. 17. 00:18
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

1) Nem tudod hány centi

2) Zavar téged, hogy magasabbnak mondja magát, mint amennyi szerinted

3) Nem írod, hogy miért zavar. Mint láthatod rajtad kívül a kutyát nem érdekli. Engem az érdekelne, hogy téged miért érdekel, hogy más hány centi és miért zavar ha esetleg nem annyi, mint amennyinek mondja magát

4) Ha biztos vagy benne, hogy kevesebb és ez téged ennyire zavar, miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért mondja magát többnek? Miért nem írsz sms-t az adásba, írsz fb-ra vagy ahova akarsz?

5) A kérdésed nem az volt, hogy "nem ciki-e egy közszereplőnek egy ilyen ""hazugság""?", hanem az, hogy "Balázs miért mondja hogy 180 centi?"

Ha nem tudod normálisan feltenni a kérdésedet, akkor ne reklamálj ha mások hülyének néznek.

6) foglalkozz másokkal, ne azzal, hogy más hány centi. Ha kisebbségi komplexusod van menj el pszichológushoz, ha irigy vagy mert más sikeres, te meg soha nem leszel az ilyen hozzáálással, akkor törődj bele, hogy ez nem fog változni.

2019. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!