Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki a helyesebb? A...

Szerintetek ki a helyesebb? A Tokio Hotel-ből Bill, vagy a Cinema Bizarre-ból Strify? (Linkek lent)

Figyelt kérdés

Bill:

[link]


[link]


[link]


[link]


Strify:

[link]


[link]


[link]


[link]


2010. júl. 17. 15:34
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
89%

Hát Bill a legjobb pasi akit eddig láttam (és igen, sokat láttam:D), szóval nekem egyértelműen Bill:]

A Cinema Bizarre-os gyerek nekem nem jön be :D

2011. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Bill
2011. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 LilikeHelloKitty ***** válasza:
BILL,aki egyébként nem meleg,csak szebb a legtöbb fiúnál,és nek olyan bunkó,mint a srácok mostanában
2013. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 LilikeHelloKitty ***** válasza:
És különben is:( Néhanyan szégyellhetik magukat azért amit a melegekről írtak. Senki sem tehet arról ha betegen született. Ti eljártok edzőterembe ,gyúrjátok az izmaitokat,a barátnőtöket eldobjátok, mert van szebb lány ,és az érzelmes fiúkat lehomározzátok ,csak mert egyediek és nem tömeggyártmányok,mint ti
2013. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Strify...Billt nem bírom :/ Bár mostanában úgy néz ki lassan,min egy szőke ősember :/
2013. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Persze hogy Bill ^.^ Strify is elég jóképű,de nem tetszik,hogy olyan "megöllek" vagy világfájdalmas tekintete van mindenhol..egyszer nem láttam mosolyogni még..úgy igazán,szívből ><..Bill meg olyan kis aranyos..kis csacsogós :) Nem tudok hozzá szerethetőbb személyiségű sztárt még hasonlítani.Mellesleg..a Tokio Hotel-t már jóideje szeretem és ismerem..a Cinema Bizarre-val meg még csak most kezdek szimpatizálni.
2013. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
#36 Jókor kezdesz...még jó hogy évekkel ezelőtt feloszlottak :D Amúgy nem azért,én is nemrég találtam rájuk,de Strify-t lassan megutálom(mondjuk tud szívből mosolyogni,pl.ha Kiro-ra néz,blee) ,Én mostanság nagyon Romeo párti vagyok :D
2013. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!