Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » LL Junior gyerekét mire föl...

LL Junior gyerekét mire föl temethették el a Fiumei Úti Sírkertben?

Figyelt kérdés
A sírkert tudtomma 1956 óta zárt temető és nemzeti panteon. Ergo kizárólag azokat temethetik a sírkertbe, akik a politika, művészet és tudományos élet terén alkottak maradandót. Ennek szerintem még maga LL Junior sem felel meg. A gyermek halála sajnálatos, de nem értem, mire fel ez a csinnadratta.

2019. szept. 6. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen nincs, hogy odavaló vagy nem odavaló, aki meg tudja fizetni az vesz helyet ott. Minden temetőben így szokás, hogy ha lejárt egy sírhely és nem újítják meg, akkor kiválthatja más. Itt is vannak egyébként parcellák, ahová hétköznapi embert nem temetnek. Temetővel ilyet nem lehet csinálni, hogy “vip” legyen. Ez lenne a gusztustalan. Milyen alapon mondanád azt, hogy nem temethessenek oda senkit, aki nem híres, vagy nem politikus vagy akármi? Egyébként meg, ez a legszebb és leggondozottabb temető. Sokkal kisebb az esélye itt bármiféle rongálás ak, mint bármelyik másik temetőben. Te nem szeretnéd, hogy a szeretteid méltó helyen nyugodjanak, egy olyan helyen, amit rendszeresen karban tartanak? Mert én igen.
2019. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11


Én nem budapesti vagyok, hanem székesfehérvári. Itt van 4 temető, ahová már csak olyan temetkezhet, akinek a családjának van ott sírhelye, és még oda fér (urnásan vagy kriptában akár koporsóval, mivel ezeket történelmi temetőnek nyilvánították. Én ennek nagyon örülök, mert különben felbecsülhetetlen művészeti értékek vesznének el. Sajnos anno még a kommunizmusban sok végérvényesen el is veszett. Plusz nálunk van egy nagyon rendezett és megfelelően karbantartott köztemető. Nehezen hiszem el, hogy Budapesten ilyen nincs.


A magadfajta ember gondolom az Országházat is nyugodt szívvel ledózeroltatná, hogy a helyére építhesse az egyszerű családiját, mert hát jó a kilátás, és az neked kell. LOL

Az ilyenek miatt most nagyon is nagy szükség van a műemlékvédelemre.

2019. szept. 6. 21:49
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Azok a sirok amikre te gondolsz roncsok, nem gondozzak. Hidd el aki megvaltja a sirhelyet nem sporol a sirkovon sem
2019. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
21%
Mire föl? Te jó isten... Arra föl hogy neki volt annyi pénze hogy normális helyes váltson sír helyet a kisfiának. Úgy latszik te sajnos még erre is irigy vagy. :/
2019. szept. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Bárki temethet a Fiumei úti temetőbe, aki kifizeti a sírhely és a temetés díját.

Az ún.művészparcellába van csak némi kikötés, de már ott sem veszik véresen komolyan.


De, természetesen Bp-en is van több temető, de ahogy a város is behatárolt, és kezd megtelni, a temetők is.

2019. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Az egyik rokonomat is a Fiumeiben temettuk el, es nem volt sem kozeleti, sem politikai szemely. Mondjuk, boduletesen draga is volt, de telen csak ott hamvasztottak.
2019. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Utolsó. Télen csak ott hamvasztottak??? Most titeket vagy nagyon csúnyán átvertek, vagy nem a hamvasztásra, hanem a szórásos temetésre gondolsz??

Télen, nyárin minden krematórium ugyanúgy üzemel az egész országban.

2019. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bocsanat, elirtam. A hamvak elszorasarol volt szo.
2019. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!