Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan temethették el nélkülem?

Hogyan temethették el nélkülem?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy a legjobb barátnőm meghalt körülbelül egy hónapja. Két hete folyamatosan hívogattam a mobilján, de elérhetetlen volt. Ma tudtam meg az okát a fia munkahelyi főnökétől. Le vagyok sújtva, őrületes fájdalom, gyász van bennem. A fia - akivel élt - tudta a telefonszámomat, de annyit nem tett meg, hogy értesítsen. Elmentem volna a temetésre akkor is, ha messze lakunk egymástól. Mit mondjak ezután a fiának?!

2013. márc. 25. 10:52
 1/5 anonim válasza:
semmit!de mi történt a barátnőddel?
2013. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
A fia annyira maga alatt lehetett hogy elfelejtett szólni erről, szóval ezért ne hibáztasd őt, tudod jól hogy mi történik ilyenkor az emberben főleg ha az anyját veszíti el.
2013. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljesen elzártan éltek. Ismerősök, barátok, szomszédok nélkül. Se testvér, se szülő, se rokonok nem voltak. Azt is el tudom képzelni, hogy a fia egyedül állt a sírjánál. Nem hinném, hogy annyira maga alatt lett volna hogy nem tudott voln a felhívni a tragikus hírrel. Annyira szerettük egymást! Egyebek mellett SLE /Lupus/ immunbetegsége volt, de annyira agyon gyógyszerezték, hogy ez várható volt.
2013. márc. 25. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem kérhetsz számon senkit, és még ha jogosnak is éreznéd, csak konfliktust szülne a dolog, úgyhogy engedd el a témát, és gyászold meg a magad módján a barátnődet.
2013. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy szándékosan nem szólt, sok olyan temetés van, ahol csak a közvetlen hozzátartozó van jelen, senkit nem értesítenek.Ez az ő döntése, senkit nem kérhetsz számon ezért. Megkérdezheted hol a sírja, és vihetsz rá egy szál virágot.
2013. márc. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!