Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » LL Junior gyerekét mire föl...

LL Junior gyerekét mire föl temethették el a Fiumei Úti Sírkertben?

Figyelt kérdés
A sírkert tudtomma 1956 óta zárt temető és nemzeti panteon. Ergo kizárólag azokat temethetik a sírkertbe, akik a politika, művészet és tudományos élet terén alkottak maradandót. Ennek szerintem még maga LL Junior sem felel meg. A gyermek halála sajnálatos, de nem értem, mire fel ez a csinnadratta.

2019. szept. 6. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Lefizetett néhány nagy kutyát. Én is undorítónak tartom, hogy történelmi helyszínen temetnek el egy gyereket akinek szinte semmi köze a közélethez.
2019. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Üdv a korrupció országában.
2019. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Rosszul tudod. Csak mondom.
2019. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Bocs, elküldte. Nem zárt. Én 3 éve is és nemrégiben is voltam sajnos ott búcsúztatón. Ha van szabad hely, akkor bárki kiválthatja, csak jóval többe kerül mint máshol. Már közel vannak ahhoz, hogy beteljen, úgyhogy már nem sokáig lesz erre lehetőség.
2019. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4


Ezek szerint a korább rendelet vagy semmissé vált, vagy szarnak rá. Mindkettő elképzelhető.

2019. szept. 6. 20:27
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Uj sirhelyet csak azok kaphatnak akiket felsoroltal.

De meg nem hosszabitott sirhelyet barki kivalthat maganak nagyon dragan.

Mi is 2 eve ott voltunk temetesen testverem kislanya van ott sajnos :(

2019. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez azt is jelentheti, hogy simán lebonthatnak egy míves, régi sírszobrot és a helyére tehetnek valami mai gránitgiccset?
2019. szept. 6. 20:48
 8/18 anonim ***** válasza:
22%

Igen azt jelenti, ha a sir helyet berlese lejar akkor lebonthatjak.

Mi is egy ilyen vasarlasan gondolkodunk mert elore meglehet valtani a sirhelyet.

2019. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8


Ha már ezt írod... Megkérdezhetem, miért? Miért nem elég a köztemető? A halottnak úgyis mindegy. Ha rajtam múlna, oda már nem temetkezhetne senki "odanemvaló".

2019. szept. 6. 21:05
 10/18 A kérdező kommentje:
*oda=Fiumei Úti
2019. szept. 6. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!