Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok Ll Junior kisfia...

Mit szóltok Ll Junior kisfia halálhíréhez?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 09:05
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
2019. szept. 3. 13:42
 22/33 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, jó ez már ízlések és pofonok...

Nekem meg bejön a zenéje, ennyi. A zenéinek és a karrierjének nem sok köze van ahhoz a fájdalomhoz, ami vele történt...

2019. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Az esettől függetlenül, én sosem bírtam őt, viszont Csillát meg igen és mégis ő az édesanyukája, neki nagyobb fájdalma lehet!
2019. szept. 3. 18:43
 24/33 anonim ***** válasza:
20%
Még mindig nem bírsz leállni, meg zenét linkelsz :D Pont ide való... Te nem vagy százas. Csámcsogj ezen továbbra is te élettelen. Minek kellett a bocsánatkérésed?
2019. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Nem neked szólt, az is biztos!
2019. szept. 3. 19:49
 26/33 A kérdező kommentje:

Az elkövető nyilatkozata:


"Az ügyfelem koppanó hanghatást hallott, de az események következtében sokkot kapott, egyes részletekre emiatt nem is emlékszik. Azt mondta, hogy a hanghatás után a következő kép, hogy a felesége ráüvölt. Miután lefékezett és megállt az autóval, azonnal visszaszaladt a baleset helyszínére, ahol látta, hogy a gyermek az úttesten feküdt."

2019. szept. 3. 20:04
 27/33 anonim ***** válasza:
4%

Ezt miért kell ide bemásolni egy cikkből?

Sajnos gázolásos baleset történt...nem egy szép látvány...szerintem el tudja az emberek többsége részletek nélkül is képzelni. Nem tudom miért kellett ide bemásolni egy részletet egy cikkből,hogyan történt...had nyugodjon szegény kisfiú békében, ő nem érdemelte ezt, előtte állt az élet! 🕯👼

2019. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
89%

#27

Alapjáraton igazat adok. Sőt, amúgy is. De az a baj, hogy a saját szülei, vagyis bocs, nem, a drága apucikája miatt nem tud békében nyugodni szegény kisgyerek, mert apu ebből is hírverést csinál, meg lejárató kampányt az anyuka ellen, akit anno ott hagyott terhesen, majd a pár hónapos meg a 2 éves gyerekkel a szarban, mert neki viszketett a rudija... És most a szerencsétlen balesetet felhasználva akarja még jobban tönkretenni, csak azt felejti el, hogy közben a Lacikán is csapódik, akinek nem elég, hogy végig kellett nézni a kistestvére halálát, még ki kell szakítani a környezetéből, hogy a sztárapuka megmutathassa, mekkora jó szülő.... 🤮🤮🤮

2019. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
mert neki viszketett a rudija...
2019. szept. 4. 15:26
 30/33 anonim válasza:
80%

Nem tudom minek kell ekkora felhajtást csinálni

TV video

Másnak is meghalnak hozzá tartozoi mégsem csinál ekkora felhajtást belölle

Rosszulet a nő más is rosszul lesz

én meg tölük vagyok rosszul még sem csinálok videot meg tv műsort


szappanoperába illő tv filmet játszat

ki kiváncsi erre

Évekik megint ez megy a médiába

pfujj

2019. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!