Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok Ll Junior kisfia...

Mit szóltok Ll Junior kisfia halálhíréhez?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 09:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
49%
Őszintén leszarom
2019. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
59%
Semmit. Chester halála jobban megrázott.
2019. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
De nem én ültem a volánnál, mit fogjak fel?
2019. szept. 1. 17:04
 14/33 anonim ***** válasza:
66%
Akkor nem mindegy neked? Ugyanezt csinálják facebookon meg instán. Gondolom ott is osztod az észt. Majd ha nálad történik csalàdi tragédia akkor gyere ide és írj ki kérdést, hogy mit gondolunk a hírről. Biztos valami idióta tizenéves vagy aki unja magàt egész nap és fogalma sincs az èletről. Nyugi holnap már suli van aztán lefoglalod magad és nem más gyerekének a halálhírével leszel elfoglalva. Hànyinger!!!
2019. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
66%

Egyetértek az előttem szólókkal, elég undorító, hogy ezen élvezkedsz egész nap. Ezért kérdést kiírni...

Ja hogy nem te ültèl a volánnàl ezért nem tudod felfogni mekkora fájdalom egy gyerek elvesztése? Ez aztán az indok. Hány éves vagy? 10? Inkább ne írj semmit mert még butábbnak fogsz tűnni.

2019. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
90%

a múlt hónapban Szegeden a szemem láttára történt egy hasonló eset a városban, csak ott a szülő is megsérült, a gyermek viszont nem élte túl...nem hallottam róla, hogy bárki is foglalkozott volna vele.


annyira szánalmas ez a egész vergődés, meg kamurészvétnyilvánítás...csak mert egy ismert ember családjával történt...már látom facebook-on, hogy képpel együtt is posztolják sokan, isten veled Dávidka...2 napja meg szerintem azt sem tudta, hogy LL Juniornak vannak gyerekei...vicc az egész.


magához az esethez meg mit szóljon az ember? sajnálatos, de ez van.

2019. szept. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
MINDENKITŐL ELNÉZÉST KÉREK, A KÉRDÉS KIÍRÁSA MIATT. A párom szerint ez egy rosszul kiírt kérdés, sajnálom, hogy nem jutott el a lényeg!
2019. szept. 2. 17:52
 18/33 qkker1 ***** válasza:
100%

Miért, mi a lényeg?

Meghalt egy gyerek, ami sajnálatos, de ha nem egy celeb lenne az apja, akkor senki nem tudna róla!

2019. szept. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
75%

Ha a kérdés arra vonatkozik, hogy mit szólunk ahhoz, hogy egy gyerek halálából szenzációt csinálnak az emberek meg a média: undorító.


Azt pedig ne vedd annyira a lelkedre, hogy kötekednek a kérdés miatt, még a normális kérdésekbe is bele szoktak kötni, mert mindig van olyan ember akinek semmi nem tetszik, vagy szeret provokálni.

2019. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
38%

Engem az zavar, hogy sokan azzal támadnak, hogy "mert egy ismert ember fia"...

Nos ő közszereplő, szerintem alap dolog, hogy SAJNOS nagyobb hangot fognak neki fordítani. Ez olyan dolog, aminek 2 oldala van, egy az, hogy a médiának is meg kellene adni a tiszteletet, hogy a saját gyermeke elvesztését csendben gyászolhassa, hisz ez a legfájdalmasabb dolog az életben, ha a saját gyermekünket kell temetni, a másik viszont, hogy pont emiatt, hogy közszereplő, ígyis-úgyis téma marad, hisz országosan ismert énekes, aki eddig is betekintést engedett az életébe.

A másik "zavaró", amit olvastam, hogy "de hát miért csak Juniornak nyilvánítanak részvétet?", erről szintúgy az a véleményem, hogy a volt párja, Csilla egy "hétköznapi" hölgy volt eddig is. Szerepelt az Édes életben, ennyi, sokan nem is tudják Junior gyermekei édesanyjának a nevét, mert olyan hétköznapi nő volt már anno is, mint én vagy bármelyik nem ismert, közéletben, médiában nem szereplő személy. Junior által ismerhettük meg, Junior pedig előbb szerzett magának országosan nevet, ahogy Csillával összejött. Így nem is tudom hova tenni az ilyen jellegű kommentet, hogy miért csak Juniornak nyilvánítanak részvétet...ez ugyanúgy Csillának is szól, de mivel sokan nem ismerik, közösségi oldalon (fb) inkább privát jellegű a profilja (nem a követőinek, ismerőseinek posztol "hogy telt a napotok?" címszóval), mint nyilvános, így szerintem teljesen érhető, hogy Junior felé többen fejezik ki együttérzésüket.

Ugyanezt gondolom arról is, hogy "de hát naponta történik ilyen baleset", igen, de eddig is annak kerített a média nagyobb hangot, ha ismert emberrel történt valami...sajnos...pedig számukra is meg kellene adni a tiszteletet, hogy csendben gyászolhassanak...

2019. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!