Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki ír wattpadra, nektek kb...

Aki ír wattpadra, nektek kb mennyi idő volt mire elolvasták páran a sztoritokat?

Figyelt kérdés
Egyébként ha valakit éredekel, itt az enyém: [link]

2019. febr. 2. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Ha valahol nem reklámozod, akkor bizony sok ideig kell várnod, és még ha jó a sztorid, akkor sincs rá tuti esély, hogy rád találnak.

Nekem csak ismertetőim vannak, de azokat is csak hosszabb idő után fedezték fel, tehát még a reklám sem hoz azonnali olvasókat. Értelmes kommentelők, pedig 2 év után találtak meg, nagyon ritka, aki értelmes, érett, használható véleményt hagy.

Ne legyenek nagy elvárásaid. Ha csak mások miatt írsz, csalódni fogsz. Azért írj, mert TE akarsz írni, mert szereted. Még ha felkínálod, hogy azt írsz, amit kérnek, akkor sem 100%, hogy valami reakciót kiváltasz.

Legjobb, ha megadnak írsz. Ha ezt olvassák mások, és tetszik nekik, az csak hab a tortán.

2019. febr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még most sem lendült be igazán az egész, pedig ha jól számolom két éve csinálom. De úgy igazán nem zavar, legfőképpen magamnak írok, aztán örülök, ha valaki rátalál. De jól írta az első, ha nem vagy aktív, nem ismernek sokan nehezen találnak rá a történetedre. Szóval próbálj meg jelen lenni, kommentelj olyan sztorik alá, amik tényleg tetszenek, kövess neked szimpatikus embereket. Aztán ha szerencséd van majd megtalálnak. Sok sikert!
2019. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
25%
Szia, nekem a barátaim olvassák, illetve én szoktam olyan hestegeket írni, aminek nincs sok köze az irományomhoz, így bele bele futnak páran.
2019. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én wattpadon csak fanficeket osztok meg, azokra sok szempontból könnyebben rátalálnak (hiszen könnyebb rájuk keresni), de még úgy is idő, hogy több olvasó gyűljön a történethez. Mikor már elég a megtekintés, a csillagozás, akkor már könnyebben felugrik másoknak is a történet, és gyorsan növekszik majd az olvasók száma, de kezdetben kicsit türelmesnek kell lenni.
2019. febr. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én csak az instámra raktam fel, hogy könyvet kezdtem Wattpadon. Nem jöttek onnan az olvasók,de miután felraktam az első részeket, sorban jöttek az új emberek. Legismertebb könyvemet 5 ezren olvasták, de mai napig érkeznek rá a listázások. Szerencsére, elkezdtek kihívni, így sokkal többen olvassák a könyveket, pl. Az egyik követőmmel egymás könyveit olvassuk.
2021. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2021. nov. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!