Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki innen Anne...

Olvasta valaki innen Anne Rice Vámpírkrónikáit? Hány rész van meg nektek, és körülbelül mennyibe kerülnek? Alexandrában kaphatóak? És mi a véleményetek róluk, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 11:43
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Maga a Vámpírkrónikák (ha jól emlékszem) 12 részből áll, de emellett érdemes elolvasni a Mayfair-boszorkányok történetét is, mert van átfedés a két sorozat között, és csak együtt kapsz teljes képet. A Mayfair-boszorkányok 3 részből áll (illetve 4 könyvből, mert az egyik rész - a Boszorkányok órája - két könyvet tesz ki.

Nekem mindegyik megvan, én azt mondom érdemes elolvasni, tényleg!

Az, hogy hol és mennyiért fogod tudni megvenni? Hát...az első pár részt próbáld inkább antikváriumban, nagyon ritka, hogy könyvesboltban kapni lehet, de kb. a 3-4. résztől már meg is tudod rendelni. Én a legtöbb részt az Alexandrában vettem meg.

Jó szórakozást hozzá, szerintem maradandó élmény!

2010. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Miért kell ezen annyit gondolkodni? Vedd meg, és kész!

Vagy töltsd le az internetről!


Én olvastam az Interjú a vámpírral c. kötetet, de kissé

unalmasnak találtam az elejét, de tetszett, ahogy minden

fel lett vázolva, harmadnap szinte már Én is így fogalmaztam! Nagyon jó! Jobb, mint a film!

Kár, hogy csomó jelenetet nem vettek bele!

Vagy nem csináltak második részt!

Esetleg felújított változatot!

2011. jan. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Vedd meg, vagy rendeld meg! Próbálkozz, ne add fel!

Én személy szerint letöltöttem az internetről, feles-

legesnek tartottam a megvásárlását. Minek? Úgyis csak

egyszer olvasom el, bár vannak, akik nem! De az nem

rám tartozik!


De megerősítve az előző állításokat, az Interjú a vám-

pírral c. kötet első fele valóban nagyon irodalmi és

néhol unalmas, de nagy értű, az biztos, nem egy Alkony-

at féle csecsemőmese! Már elnézést..

2011. jan. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az Alkonyatot szerintem jogosan lehet becsmérelni. A mai tizennégy évesek azt hiszik, hogy hű de művészi, de azok számára, akik olvastak már minőségi könyveket, szerintem röhejes... És már megtaláltam egy oldalt, ahol meg lehet rendelni. :)
2011. júl. 9. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!