Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki innen Anne...

Olvasta valaki innen Anne Rice Vámpírkrónikáit? Hány rész van meg nektek, és körülbelül mennyibe kerülnek? Alexandrában kaphatóak? És mi a véleményetek róluk, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem olvastam őket, de nem kell megvenned, itt fent van az összes, ingyen letölthető (és még sok más vámpíros könyv, én az Anita Blake-et olvastam, az nagyon jó, tudom ajánlani:D) :

www.vampirkonyvek.co.cc

2010. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

15:00

Köszönöm.^^

De azért könyvben olvasni mégiscsak egészen más...

2010. jún. 8. 16:04
 3/14 anonim ***** válasza:

Én olvastam az Interjú a vámpírral-t.Az eleje unalmas,csak arról szól,hogy a vámpír lét előtt milyenek voltak a napjai.Utána eléggé elvont,ironikus,ha nem éled bele magad a történetbe,akkor azt fogod mondani,hogy "mi ez a hülyeség?

Szerintem olvass el egy részt,aztán meglátod,hogy tetszik-e,mert lehet,hogy unalmasnak találod,ami nem olyan nagy csoda,hisz Rice felnőtteknek írta leginkább a könyveit,és ég és föld van az Alkonyat és a Vámpírkrónikák között.

2010. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Persze, mert az Interjú a vámpírral IGAZI vámpírokról szól... :D Én olvastam az első részt, tényleg sokkal irodalmibb. És kicsit talán tényleg unalmasnak tűnhet, de nagyon jó. Elkezdtem a második részt is, sajnos túl vastag volt nekem anno, de az nagyon tetszett. Nyáron szeretném elolvasni az egészet előről. Persze nekem csak könyvtári könyvekre "futja". :/
2010. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

18:21:

Nekem muszáj lesz megvennem, mert még a környező könyvtárakban sincsenek meg! :(

Nem vagyok híve az Alkonyatnak, szerintem nem nagy szám, bár még nem olvastam, és nem hiszem, hogy fogom. Eléggé leamortizálták szegény vámpírokat benne...

És honnan veszed, kedves Válaszoló, hogy túl irodalmi lenne nekem? Érdekes...

2010. jún. 8. 19:04
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem azt mondtam, hogy neked irodalmibb, hanem az Alkonyatnál mindenképp az. :D De vééégre. Örülök, hogy te nem vagy rajongó. :D
2010. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

19:45:

Nem vagyok bizony... =) De melyik könyvesboltban lehet kapni? Alexandrában szerinted?

2010. jún. 8. 19:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi Alexandránkban igen. :) Sőt, a Libriben is.
2010. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Mi az hogy IGAZI vámpírok?

Mindenkit ki kell hogy ábrándítsak, de vámpírok nem léteznek, nincsen se alkonyatos se másmijen, mert nem léteznek!

2010. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Tényleg? :O:O Úristen... :'( Egy világ dőlt össze bennem. Pedig én azt hittem, hogy aki minden este benéz hozzám és iszik belőlem, az egy igazi vámpír. :'( Mekkorát csalódtam. :(


Viccet félretéve... Az igazit jelen esetben a "hagyományos" vámpírokra értettem... Akik vért isznak és ha kimennek a napra, akkor elégnek (nem pedig csillognak). Azért nem kell madárnak nézni...

2010. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!