Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek milyen a jó könyv?...

Nektek milyen a jó könyv? Milyet szerettek olvasni?

Figyelt kérdés
Gondolom nem ilyen tipikus "sablon" könyvek vannak az első helyen, de néha azok is jók. Én most olyan dolgokra vagyok kíváncsi hogy mi az az PLUSZ amitől "Egy könyv"-ből "A KÖNYV" lesz?

#könyv #szerelem #akció #egyéni #fantasy #mitőllesz #nosablon
2017. júl. 22. 20:17
 1/4 TR75 ***** válasza:
100%

Ha tudnám, mitől jó könyv a jó könyv, csak olyat olvasnék :S

A kedvenc könyveim mind különböző műfajúak, talán ami közös bennük, az a finom (vagy olykor nem is annyira finom) irónia, esetenként szarkazmus.

Azt hiszem.

2017. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hm. Igen az iróniát is szerettem. Nagyot dob a könyvön. :D
2017. júl. 22. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem minden könyvben más fog meg :) Viszont egy nagyon fontos mindig akad, amitől az olvasott könyv A KÖNYV lesz, valamint a kedvencem. Ez pedig egy olyan karakter, akivel teljesen tudok azonosulni, akit imádok, akit nem tudok kiverni a fejemből, akkor sem, ha hetek, hónapok teltek el. Nekem ez nagy plusz :)
2017. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cselekmény, stílus, szereplők, helyszín... igazából minden számít.
2017. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!