Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek miért tetszik a Harry...

Kinek miért tetszik a Harry Potter könyvek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Szépen ég el.
2010. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem azért, mert izgalmasak és mókásak (a negyedik kötetig, öt-hatot már nem találtam viccesnek, hetet nem olvastam még). Emellett az ember beleélheti magát a könyvbe, elképzelvén később, milyen jó is lenne egy ilyen varázslóiskolába járni. + Külön kedvencek a Weasley-ikrek.
2010. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert olyan izgalmas hogy nem lehet letenni:)
2010. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyet értek. Én nagyon imádom. Már többször olvastam mind a hét kötetet. Annyira bele tud mélyedni az ember, mint ha nem is ebben a világban lenne és nem is baj, ha kiszakadunk néha ebből a hétköznapi életből.
2010. máj. 12. 22:09
 5/9 anonim válasza:
Azért jó olvasni, mert egy frappáns jól megírt mese, ahol a hősök szerethetőek, és viccesek is:) ráadásul, amíg olvasod meg lehet feledkezni a napi gondoktól. :)
2010. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mert az első részek elején, még kisebb koromban nagyon megszerettem az olvasmányossága, a képzelt világ miatt, de az utolsó pár részek már annyira nem fogott meg, mert harryt idegesítőnek találtam és már előre tudtam, hogy mi lesz a vége.
2010. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyszerűen fantasztikus!


Hiába egy elképzelt világ, tele van valósággal. A sárvérűek gyűlölete hasonló a II. világháborúban a fajgyűlöletéhez, és tele van még ilyenekkel.

Az egész a jó és a rossz örök rivalizásáról szól, meseszerűen tálalva, átfonva horrorral - mert valljuk be, vannak benne elég ijesztő jelenet - aztán romantika, humor, igaz barátságról, és rengeteg minden, ami az emberek életében is.

Nekem a Harry Potter már a lételemem, s még jó hogy vannak a fanfictionök, ahol kiélhetem magam :)


Amúgy ezt teljesen nem tudom Neked megfogalmazni, azt egyszerűen érezni kell... Ha már csak szóba kerül valamelyik rész, engem onnantól le nem lehet állítani...

L/17

2010. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert iszonyat jók benne a jellemrajzok!Látszik,hogy az írónő nem csak úgy leírta ami eszébe jutott,hanem az elejétől a végéig átgondolt,és pontosan felépített történet.Ahogy olvasom,tudom,hogy egyes szereplőktől mi várható el,mire hogyan fog reagálni,olyan mintha valós emberek lennének,pedig ez csak egy elképzelt világ!Zseniális!
2010. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert, mert, mert... hihetetlen csodás!

Az írónője felnyitotta a szemem a foglalkozásomra - nem varázsló xD - és általa értelmet nyert a jövőbeli életem.^^ Kedvencem: a HP5. Szereplőm: Hermione az ikrek, Piton és Bella.^^

2010. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!