Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik ez a könyv?

Fiesta-chan kérdése:

Melyik ez a könyv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!^^ Kis segítség kéne.


Régen elkezdtem egy könyvsorozatot, de elfelejtettem a szerzőjét, és a címét is. >< Az első könyv arról szólt, hogy a főszereplő csaj huga egy bajkeverő, ( vagyis ennél azért sokkal több ) aki tartozik egy bandának rengeteg pénzzel. ( milliókkal ) A huga barátnője meglátogatja a főszereplő csajt, és megfenyegeti. ( Ez nem igazán tartozik az előző mondathoz, de... a csajt éjjelente meglátogatja egy titokzatos idegen, akiről nem tud semmit, még azt se hogy hogy néz ki... mondjuk idővel majd megtudja. A hapsi beosztja a napjait, mert nem csak egy lányhoz jár éjjelente. A főszereplő volt azt hiszem a csütörtök, illetve olyan napokon is meglátogatta a hapsi, amikor más lányok nem értek rá. (?) ) Amikor a csaj elmegy a banda vezéréhez egyből belefolyik ebbe az egészbe. A vezérnek megtetszik a csaj stb... amikor hazamegy találkozik egy férfival, akiről kiderül hogy ő az aki éjjelente meglátogatja. Kérdőre vonja, hogy mi történt a vezérrel, stb. és hogy ne csináljon semmit, mert majd ő megvédi. Később egy másik férfi ( rendőr ) is felbukkan, és neki is megtetszik a csaj. ( Tehát 3 hapsi hajt rá. ) A végén minden megoldódik, a csaj összejön azzal a pasival aki éjjelente járt hozzá, és kibékül a hugával is.


A másik két könyvben a bandavezér, és a rendőr szerepel, persze nem az ő szemszögükből fog lemenni a történet. Nagyjából ezekre emlékszek. Ha valaki tudja a könyv címét, az kérem írja le! ><


Előre is köszönöm! ^w^


( Ha valamit esetleg félreírtam, vagy rosszul foglaltam össze, bocsánat! )



2017. febr. 28. 09:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!