Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan adhatnék ki könyvet?

1Dorothy kérdése:

Hogyan adhatnék ki könyvet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdés adott. A helyzet az,hogy nagyon szeretek írni. Amikor fiatalabb voltam,írtam egy amolyan interneten elérhető könyvet. Mókából,kikapcsolódásból. Csak írtam,és azon kaptam magam, hogy mára már 47.000-en látogatták meg az oldalt. Az önbizalmamon lökött egy kicsit,és azt gondoltam,hogy amikor fiatalabb voltam,akkor ment,és ennyien nézték,akkor most is megy. A kreativitásom határtalan,vagy legalábbis a helyén van. A napokban elolvastam egy könyvet,ami nagy hatással volt rám,és egy régi ötlet alapján szeretnék írni egy könyvet.ez leginkább a fiatal felnőtteket valamint a fiatalabbakat érintené (mint például a rubin pöttyös könyvek).

Szóval sokat olvasgattam utána,hogyan lehet a saját lábamra állva könyvet kiadni,önköltségből. De ezt nem tehetem meg,az anyagi kereteim nem engedik meg. Így marad az a lehetőség,ami sokkal rizikósabb,és fele annyi esély sincs,hogy legyen belőle valami ; a könyvkiadók. Kérlek segítsetek tanácsokkal,ötletekkel,hogy hogyan induljak el az utamon. Előre is nagyon szépen köszönöm!

(21 éves lány)



2016. dec. 6. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Első körben tanulj meg helyesen írni!
2016. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de a látogatószám nem ad arról információt, hogy hogyan is írsz, egyszerűen csak az odatévedteket számolja, azokat is, akik pár sor után már lépnek is.
2016. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért akarod mindjárt kiadatni, ha meg sem írtad?

Ha már a pöttyös könyveket mondod, akkor nem logikus, hogy azoknak a kiadóját (Könyvmolyképző) keresnéd meg elsősorban? És mit ad isten, még rendszeres éves pályázatuk is van, Aranymosás néven, ahol pont regényeket várnak.

2016. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ne hagyd, hogy eltérítsenek az elhatározásodtól! Az előttem szólóknak igaza van abban, hogy előbb érdemes megírni a könyvet:D de utána előtted a világ. Az aranymosás pályázat kiírását én nem igazán értettem, valahogy az jött le, hogy ott is fizetni kell. De nézz szét, ha jó a könyved ki fogják adni ingyen is! Például érdemes körülnézni az ebook kiadóknál, a jövő az ebooké!

Én 14 éves lány vagyok, és a könyvem egy e kidó lektorálása alatt áll, ki fogják adni. Szóval neked is menni fog :) Sok sikert! :)

2016. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4-es, mi a könyved címe? Melyik kiadónál, mikor fog megjelenni?
2016. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!