Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen nevet adhatnék a...

Milyen nevet adhatnék a főszereplőnek? Könyvet szeretnék írni, de nem nagyon tudom, hogy mi legyen a főhős neve.

Figyelt kérdés
Két név kéne. Az egyik, a főszereplő: középmagas, hosszú, fekete hajú férfi. Rövid, borostaszerű szakálla van. Bölcs, kissé álmodozó természetű. Az alkata karcsú, de aránylag erős. Kb 30 éves. Ő vadász és solymász. A másik név pedig a sólyom neve lenne. Légyszi, írjatok! :-)

2013. dec. 28. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a jelleme alapján neveznéd el? Ugye minden névnek van valami jelentése, szerintem ez alapján böngéssz. És biztos vagyok benne, találsz olyat, ami passzolni fog.
2013. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sándorjános ***** válasza:

Magyarokból: Dávid, Áron, Levente, Sándor,

Angol nevek: David, Fredrick, Alexander, Geroge, Simon,


Madár nevek: Érdemes külső jegyek alapján elnevezni, például Karmos, Szürke, Kopasz, vagy jellem alapján: Vadóc, Tenger, Csöndes, angol: Swift, Snowwing, Seeker, Icy, Patient,

2013. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

A Vadóc név tényleg találó, és az embernek majd utánakeresek.

2013. dec. 29. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a pasasról egyből a David név jutott eszembe. :D A sólyomnak nem tudok.
2013. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a férfinek nekem egyből a Henry ugrott be. :D
2013. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a sólyom lehetne Hugo
2013. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A Hugo vicces :)

Nekem arról inkább egy bagoly jutna az eszembe. De azért köszönöm.

:3

2013. dec. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!