Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem tudom olvas e még valaki...

Nem tudom olvas e még valaki ilyet de ha igen. Ezen az oldalon ezek használták e?

Figyelt kérdés

Nagy parker rajongó lettem. Le lehet szólni. Antik könyveknek számítanak. Találtam ezen az oldalon számomra még olvasatlan könyvek. Ha rendeltek szerintetek új vagy használt könyveket kapok? Itt a link [link]

Légyszi aki tudja írja meg mert szeretném megrendelni minnél hamarabb. Köszönöm


2016. szept. 27. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Komolyan azt hiszed, hogy ha nem a legmodernebb könyveket olvasod, akkor majd mások balféknek tartanak???


Az áruházról: egyrészt sehol nem írják, hogy antikvár könyveket árúsítanak, másrészt én ugyan nem találtam Parker könyvet rajta (legalábbis Donald E. Westlake nevére nem adott ki semmit - már ha az ő sorozatáról van szó egyáltalán), de az a pár könyv amire ránéztem, nem tűnt használtnak. Bár szerintem amúgy is fel lenne tüntetve a könyv adatainál, hogy használt, vagy antikvár, vagy valahol az oldalon.

2016. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Cynthia parkerre gondoltam mint romantikus regényíróra. Tényleg nem írják hogy használt lenne.
2016. szept. 28. 16:23
 3/3 A kérdező kommentje:
És igen. Azt hiszem balga vagyok ha 20 éves könyvet olvasok, mert az én korosztályom mind újabbat olvas mint én
2016. szept. 28. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!