2015. márc. 11. 18:22
1/2 BefŐzike válasza:
1-9: 9
10-99: 90*2=180
100-999: 900*3=2700
itt megállunk mert ez már több. 2889-2322=567
567/3=189
999-189=810 oldal
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megoldást.
2015. márc. 12. 06:17