Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írók! Hol kerestek magatoknak...

Írók! Hol kerestek magatoknak segédanyagot?

Figyelt kérdés

Főképpen olyanok válasza érdekel, akik nem beszélnek semmilyen idegen nyelvet.

Hol szoktatok segédanyagot keresni? Hasznos információkat találtok? Mit hiányoltok?


2016. szept. 20. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Történelem könyvek, életrajzok, ezoterikus írások, netes konteós blogok, biológia témában könyvek.


De általában nem úgy van, hogy leülök és akkor keresek magamnak segédanyagot valamihez, hanem véletlenül jön az ötlet, hogy akkor ezt esetleg be lehetne építeni. Erre van egy "ötletfüzet", ahova kijegyzetelek valami eseményt, adatot, esetleg párbeszédet. Aztán később, ha kell, átalakítom magamnak.

2016. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szinte sosem keresek.. Mndig van a fejemben valami, azt lefirkantom.. Kis sztori , történet lesz egyből, aztán csak meg kell fogalmazni szépen, úgy, hogy élvezhető legyen olvasni! Leginkább akkor nézelődöm, ha van benne olyan amiben nem vagyok olyan jártas !

pl.; egyszer csilagászat " jutott eszembe " nem sokat értek hozzá, de meg akartam tölteni a történetet, és hiteles dolgokkal.


De az is fontos, hogy miket is írsz tulajdonképpen?? :)

2016. szept. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!