Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elkezdtem írni egy regényt....

Elkezdtem írni egy regényt. Vélemény?

Figyelt kérdés

Link itt: [link]

Köszönök minden építő / leépítő kritikát. Ide is, és a blogomra is jöhet.



2016. júl. 30. 02:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Az eleje eleg unalmas! Csak igy bele olvastam! Kb a kozepeig!

Nem lesz rosz ugyes vagy meg van a "ritmuserzek" :D csak nekem sokkal jobban tetszene "normalis" nevekkel! Szoval egy nev sincsen benne olyan ami meg ragad az ember fejebe elso olvasas utan! De alakul! Jo lesz ez! :)

Jol sejtem hogy fiu vagy?:D

2016. júl. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia! Először is nagyon szépen köszönöm, hogy időt szakítottál rám az irományomra. Jogos a kritikád abból a szempontból, hogy az eleje pókerezéssel indul. Aki nem ismeri részletesen ezt a világot, annak tényleg unalmas lehet, ez érthető. A neveket tudatosan választottam, tudniillik magyar nevekkel nem igazán működne egy igazi maffia-regény. Folytatás már megvan, de rövid részletekben közlöm, mert tisztában vagyok a mai, modern ember csökkenő figyelemküszöbével. A folytatásban ki lesznek bontva jobban a szereplők motivációi, háttértörténetei.

Lehet, hogy dobsz egy hátast, de lány vagyok :)

2016. júl. 30. 02:46
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Hat, tenyleg dobtam egy hatast! :D

Egyebkent elolvastam eddig vegig! Nem tudom mi de valami meg is megfogott hogy mi sul ki belole es mi lesz a folytatas! :D

Mostantol en is olvasom ugy dontottem! :D remelem lesz benne meg tobb izgalom es nem csalodok! :D

Sok sikert hozza, minel tobb resz lesz annal jobb lesz ugy erzem! :D

Varom a folytatast :)

2016. júl. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megtisztelsz, és remélem, a későbbiek során nem okozok neked csalódást. Mellesleg nekem is baromi jó, hogy fel van téve a mérce valahova. Tudniillik, motivál, hogy 200%-osan odategyem magamat íráskor. :) Mégegyszer köszi.
2016. júl. 30. 03:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan tetszettek a nevek. És a sok káromkodás se volt semmi, eddig nem rossz. Felkeltette az érdeklődésem, annak ellenére, hogy alapvetően nem ilyen történteket olvasok.
2016. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! :) Éppen íródik a folytatás
2016. júl. 30. 17:46
 7/14 anonim ***** válasza:
F..sza. Nagyon f..sza.
2016. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tetszenek a nevek, szerintem igazán különleges hangulatot teremtenek a történetben. Nem olvastam végig, mert alapvetően nem szeretem az ilyen típusú könyveket, de attól még jó. Csak így tovább, szerintem sok olvasód lesz :)
2016. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Örülök, ha tetszett. Folyt. köv. nemsokára.
2016. júl. 30. 20:54
 10/14 A kérdező kommentje:

Íme a folytatás: [link]

Remélem, ez is elnyeri a tetszéseteket. Egy picit komorabb, mint az első rész. Továbbra is várom a véleményeket :)

2016. júl. 30. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!