Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi van, ha egy író nem elég...

Mi van, ha egy író nem elég exhibicionista?

Figyelt kérdés
Sok mindent írtam már, akik látták, lelkesednek, én mégsem merek "kiállni" vele, hogy "ezeket írtam, olvassátok". Nem merem arccal és névvel vállalni. Szeretném, de félek. Főként a kritika miatt, ami természetszerűleg lenne. Nem annyira ismeretlenek zavarnak, sokkal inkább az ismerősök. Ez mennyire normális? Nem akarok álnévvel bohóckodni. Az annyira komolytalan.
2016. júl. 27. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Nem kötelező mutogatni másoknak az írásokat.
2016. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RoseTyler ***** válasza:
100%

Miért bohóckodás az írói álnév? Rengeteg írónak van, sokszor nem is csak egy. És pont ez lenne a legjobb megoldás a problémádra, te meg élből elutasítod...


(Én sem a saját nevemet használnám, ha valaha kiadnák a regényemet. Na, nem azért, mert félek bárki véleményétől, hanem egyszerűen azért, mert nem mutatna jól egy könyvborítón.)

2016. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet értelmes írói álnevet kreálni?


Másrészt olvasótábort hogyan hozzon lètre az ember, ha elsődlegesen kihagyja a saját ismerőseit?


Eléggé nehezített pálya, ha kapásból kb. 500 embert nem "használ fel" az ember, nem? Most csúnyán fogalmaztam, de eladás szempontjából nem mindegy, hogy az a pàr száz ember tud-e róla vagy sem.

2016. júl. 28. 00:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Írói álnevet ugyanúgy, ahogy bármi mást. Vagy úgy érzed, nincs hozzá kreativitásod?


Ha neked kb. 500 ember olyan közeli ismerős, aki előtt nem mered sehogy vállalni a munkádat, még álnévvel sem, marad az, amit az első válaszadó mondott. Vagy nekimész a marketingnek, blog, szociális oldalak (ismerősöket megkerülve), pénzügyi ráfordítás stb.

2016. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!