Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok egy használható...

Mondanátok egy használható bestiáriumot?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy olvastam róla, hogy a bestiáriumok olyan könyvek, amik a középkorban készültek, és az állatvilágot mutatják be. Ezt viszont nem csak úgy egyszerűen, akkor bármilyen boltban találnék olyan könyvet ami jó a célra :D Vallási, erkölcsi párhuzamokon keresztül teszi. (Nicolas Christopher-é nem olyan, mint amilyen nekem kell.. már próbáltam :$) De olyan könyv is jó, ami mitológiai lények bemutatására készült. Előre is köszönöm a válaszokat ^^

2016. júl. 21. 11:14
 1/4 anonim válasza:

[link]

Fogalmam sincs egyébként, hogy ezt meg lehet-e venni valahol, és ha igen akkor hol. A 3. oldalon különösen aranyos élőlényeket lehet találni egyébként. :D

2016. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönööm <3 nagyon érdekes, majd utánakérdezek a könyvtárban, és néhány könyvesboltban is, hátha :D
2016. júl. 21. 19:07
 3/4 anonim válasza:

Miért kellene megvenned?

Itt a MEK-en bármikor olvashatod.

2016. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jobban szeretek kezbol, SAJAT konyvet olvasni. Az valahogy kulonbozik attol, mintha kolcsonkert, konyvtarbol kivett, vagy internetre feltoltott konyvet olvasnek :3
2016. júl. 31. 07:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!