Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor jön ki Leiner Laurától...

NagyPamela kérdése:

Mikor jön ki Leiner Laurától a Bexi sorozat 5. része?

Figyelt kérdés
Tudom hogy még csak nemrég jött ki a 4.is de én már kiolvastam és nagyon várom a következőt is!!

#rész #Leiner Laura ##szeretjükazírónőnket
2016. máj. 1. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem valamikor ősz/tél körül mert fél évente ad ki egyet, nem?
2016. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösziii és lehet igazad van :D
2016. máj. 3. 15:43
 3/13 Zitaakivalaszolneked válasza:
100%
Leiner Laura Instagramra olyat írt ki, hogy valamikor nyár vége/közepe fele jön ki. Ajánlom, hogy kövesd hasznos infókat, tud adni :)!
2016. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
én is valami ilyesmit hallottam hogy nyár közepe és vége felé jön ki de én is nagyon várom mert nem bírom ki hogy ne tudjam hogy Tomit választja-e vagy Márkot én személy szerint Márknak drukkolok FOREVER MÁRKER
2016. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
A hivatalos megjelenése oktòber 29.:) már én is nagyon várom ♡
2016. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöööm :D Forever Márker <3
2016. júl. 10. 17:53
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Lehet hogy már nem aktuális a válaszom de őszre ígérik (Ami szeptembertől-novemberig tart)! Ami viszont (sajnos) számomra egyértelmű hogy Tomival fog össze jönni (bocsi a szpojlerért) ,,görcsbe rándult gyomorral néztem a nézés szórólapot a koncertről. A flyer szerint délután hattol az Evelin és a Fogd be Aszád játszott, héttől az Üres Utcák(részben az író nő itt el is árulja az egészet mivel semmi hozzafűzést nem tett a bandara), nyolctól pedig a fő fellépő... Nagy Márk. Tudtam, hogy ez szörnyen kínos lesz, de azt nem is sejtettem hogy mennyire." (Úgyhogy asszem' itt egyértelműen megfogalmazta hogy Tömör választotta!!! PEDIG ÉN MÁXI VAGY BERK FAN VAGYOK NEM PEDIG TOXI, de azért teljes szívből remélem hogy azért a 6. Rész végére Márk és Beki együtt lesznek ezzel egyúttal is tűkön ülve várom az oszt!!!!
2016. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
már én is várom hogy kijöjjön.de szerintem márkot fogja választani
2016. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ősszel fog kijönni és szerintem is Tomót választja mert amikor a színpadon voltak akkor Beka azt mondta hogy nem tudja hogy jó döntést hozott-e de szerintem ezt rossz értelemben értette és ezzel azt akarta kifejezni hogy nem biztos hogy jól tette hogy ott hagyta Márkot. De nem tudom és én is hiszem hogy a végén lesz Márxi vagy Berk ❤❤❤❤
2016. aug. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Nikiegyérdeklődő válasza:

Andii123..

Ez csak részlete annak amit leír a folytatásról! :)

Spoiler veszély!

"Tudtam, hogy ez szörnyen kínos lesz, de

azt nem is sejtettem, hogy mennyire. A

busz leparkolt, a többiek kimenekültek

az ajtón, én pedig letettem a gitáromat az

ülésre, és utánuk indultam.

– Szia – köszöntött mosolyogva, a

busz mellett állva. Nem számítottam

arra, hogy vár, ezért meglepetten

felnevettem, és boldogan leugrottam az

utolsó lépcsőfokról a nyakába borulva. –

Szia. Hiányoztál – mondtam őszintén,

mire hosszasan megcsókolt ott a világ

végén, a turné közepén, egy lepukkant parkolóban."

Ezzel szerintem Márkra céloz,ő várt rá. Talán Tomó is a buszban utazott azért említette, hogy ez szörnyen kínos lesz.

Meg pl.: Ha rossz értelemben gondolta volna amit a színpadon mondott:

1.Nem viszonozta volna az ölelést

2.Nem sírt volna szószerint a vállán 3.Szerintem pedig csak arra gondolt hogy nem gondolja jól döntötte-e, hogy nem hallgatta végig mielőtt szakít.

Nem tudoom..Mindenesetre #márkerforever ❤❤❤

2016. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!